EVA відновлює роботу магазинів у Київській області

EVA відновлює роботу магазинів у Київській області

12.05.2022 12:03
  675
rau

Долаючи труднощі воєнного часу, найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я EVA поступово відновлює діяльність ряду магазинів на територіях України, що знаходились в зоні бойових дій та були звільнені від російських окупантів.   

Станом на 24 лютого 2022 року компанія налічувала 1119 магазинів. У перші дні війни, з міркувань безпеки персоналу та клієнтів, мали змогу працювати близько 700-800 точок мережі.

Наразі кількість працюючих магазинів – понад 900. Відкриття кожної конкретної EVA залежить від оперативної обстановки в тому чи іншому місті, тому точне число об’єктів, що функціонують, кожного дня коливається. Інформація для клієнтів регулярно оновлюється на сайті EVA.UA.

«Підтримання роботи мережі всюди, де це можливо – наше головне завдання з самого початку війни. Протягом березня-квітня ми вже відновили роботу чотирьох магазинів у Сумській області – два у місті Ромни і два у Охтирці; магазину в Малині (Житомирська обл.). Знову запрацювали 27 магазинів у Харківській області: 25 з них у самому Харкові та ще по одному в Слобожанському та Пісочині. Також ми відкрили майже всі магазини у Чернігові та Києві. Трохи складніша ситуація з відновленням роботи у ТРЦ. Поки що вони напівпорожні. Не всі орендарі повернулись та і відвідувачі не дуже бажають скупчуватись в одному місці без зайвої потреби», – розповідає операційний директор ТОВ «РУШ» (керуюча компанія Лінії магазинів EVA) Віктор Средній.

Після відходу російських військ з Київської області мережа EVA поступово відновлює магазини і розпочинає роботу в Бородянці, Бучі, Ворзелі, Ірпені та інших містах. Вже запрацювали три магазини EVA в Ірпені, магазин в смт Клавдієво-Тарасово (Бородянський район) та магазин в селі Псківка Бучанського району. Протягом травня планується запуск ще одного магазину в Ірпені, магазину в Бучі, у селах Димер та Іванків (Вишгородського району). Протягом червня-липня мають запрацювати магазини у Ворзелі, Бородянці, ще один магазин в Ірпені, EVA в смт Макарів та Немішаєве (Бучанського району)

«У містах Київської області багато наших магазинів зазнали суттєвих пошкоджень від обстрілів, були частково чи повністю розграбовані: з них винесли товари, торговельне обладнання, IT-апаратуру. Один магазин в Ірпені зруйновано вщент. Ми оцінили ступінь пошкодження торгових точок та обсяги інвестицій, необхідних для їхнього відновлення, склали графіки відкриття. Також на черговість відновлення магазинів впливає рівень попиту. Але загалом «поганих» і слабких магазинів в мережі немає, тому в наших планах поступово запустити всі об’єкти», – пояснив Віктор Средній.

За воєнний час компанія відкрила також три нових об’єкти:

  • Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гончара, 3 (04.03.2022);
  • Чернівецька обл., м. Кіцмань, вул. Незалежності, 69 (28.04.2022);
  • Львівська обл., м. Львів, вул. Литвиненка, 4 (29.04.2022).

«Зараз ведуться перемовини про відкриття ще трьох об’єктів – у Дніпропетровській області, Києві та Полтаві. Але остаточне рішення по ним не прийняте. Решта проектів поставлені на паузу до кінця війни, адже відкриття нових магазинів – це великі інвестиції, на які ми наразі не маємо ресурсів», – підсумував Віктор Средній.

Читайте також –

Як найбільша drogerie-мережа України EVA адаптується до роботи в умовах війни


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку