Меблевий рітейлер Дубок відкрив новий магазин в місті Коломия

Меблевий рітейлер Дубок відкрив новий магазин в місті Коломия

06.12.2023 09:35
  583
Дарія Осіїк

13 листопада відбулося відкриття 27-го магазину Дубок у місті Коломия, Івано-Франківської області. Це вже четверта локація в регіоні.

Магазин знаходиться за адресою вул. Валова, 48/1 у ТЦ Прут. Салон облаштований згідно нової концепції та є одним з найбільших за площею. Новий формат дозволяє гостям салону відчути себе як вдома. Приміщення повністю будувалось під мережу Дубок — тут добудували перестінки та робили планограмму меблів.

Локація складається з двох поверхів. Перший поверх — це демо-кімнати, з новим форматом освітлення та наповнення. Тут виставкові товари є сталими та рідко змінюються. Другий поверх формується з товарів, які можна придбати за наявності прямо на локації.

Відкриття салону відбулося 13 листопада. Велика кількість відвідувачів завітала на нову локацію і всіх покупців чекали акційні пропозиції. З моменту відкриття багато місцевих жителів завітали в новий меблевий салон і вже можна з упевненістю сказати, що ця локація має потенціал на один з найкращих магазинів мережі. 

Чому локація користується популярністю серед відвідувачів прокоментувала керівник напрямку офлайн-маркетингу компанії Дубок Ольга Казазаєва: “Інтернет магазин Дубок працює уже понад 10 років, і люди, особливо із західних областей, дуже добре нас знають. Тому покупці прийшли в новий салон у Коломиї уже точно знаючи асортимент компанії та що саме хочуть купити. Також, ми гарно себе зарекомендували, відкривши три салони в обласному центрі регіону в Івано-Франківську.  Чимало людей такі великі покупки, як меблі, воліють робити в офлайн-магазинах, бо люблять “помацати” і подивитись наочно на товар, а також, що дуже важливо, вважають офлайн покупки більш безпечними.

По-друге, вдале місце розташування салону. Не потрібно було придумувати як завести ліди на новий салон. Дубок в Коломиї знаходиться в центрі міста — вивіску і вітрини видно дуже здалеку. Також гарне сусідство з іншими всеукраїнськими рітейлерами, особливо в передсвяткові дні, додає значну кількість трафіку.

По-третє, ми зайшли з козирів, з того що завжди цінується споживачами: акційна пропозиція до відкриття — знижки до 40%; товари в наявності — забирай меблі прямо з виставки ще й зі значною знижкою і також якісне, зрозуміле сервісне обслуговування яке передбачає покупка у всеукраїнського бренду. Свою позитивну роль відіграла і особливість міста, а саме те, що місто невелике, компактне, тут гарно спрацювали офлайн та онлайн рекламоносії, які були в рази посилені “сарафанним радіо”.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  32
Усі новини ринку