Мережа мультимаркетів Аврора відкрила свій 1000-й магазин (+фото)

Мережа мультимаркетів Аврора відкрила свій 1000-й магазин (+фото)

30.06.2023 11:30
  1043
Микола Маранчак

Між відкриттями першого мультимаркету Аврора у Полтаві та тисячного в Івано-Франківську промайнуло 12 років. Магазин знаходиться за адресою вул. Тролейбусна, 4 А.

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. “Увесь цей час мережа невпинно розвивалася та розширювала свої горизонти, аби кожен українець міг ощадливо купувати потрібні речі у рідному місті чи містечку”, – говорять в компанії.

Знакова для всієї команди Аврора подія відбулась 24 червня. На захід завітав генеральний директор мережі мультимаркетів Тарас Панасенко, який символічно здійснив першу покупку.

За роки роботи компанії вона стала одним з найбільших постачальників товарів для дому українців в усіх куточках країни. Особливо розвитку Аврора сприяли інвестиції американського фонду Horizon Capital у 2021 році. “Ми розуміємо, що зараз як ніколи важливо масштабувати мережу, щоб забезпечувати людей якісною продукцією за доступними цінами, і Аврора в цьому — номер один!” – зазначив Тарас Панасенко.

З нагоди відкриття 1000-го закладу Аврора в Івано-Франківську всіх його відвідувачів пригощали солодкою ватою. На додаток гості нового магазину отримали 1000 подарунків і на всіх покупців чекають знижки до 50% на 1000 товарів.

Також у мережі зараз діє благодійна акція, в рамках якої при купівлі обраних товарів 5% від їх вартості буде перераховано на дрони для Національної гвардії України. Аврора активно бере участь в різних благодійних ініціативах. Це вже третя благодійна акція, яку реалізує команда Аврора разом з благодійними фондами і, як запевняє співзасновник компанії, точно не остання. “Щоб кожного дня наближати нашу перемогу”, – говорить він.

“Невпинна підтримка населення від Аврора виливається в благодійні ініціативи, акційні пропозиції та інші активності. Мережа мультимаркетів — відповідальний бізнес, який працює в інтересах українців. Тож, хоча 1000-й магазин є вагомим досягненням, компанія має ще багато амбітних цілей щодо розширення мережі та покращення сервісу. Зокрема — щоб понад 90% українців мали вільний доступ до маркетів мережі”, – додали в компанії.

Незабаром компанія відкриє нові магазини мережі, також готова до відкриттів на повернених Україною територіях.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку