Добра справа: протягом року АТБ відправила на утилізацію за кордон 80 тонн використаних батарейок

Добра справа: протягом року АТБ відправила на утилізацію за кордон 80 тонн використаних батарейок

10.11.2022 03:45
  948
Микола Маранчак

За останні 12 місяців АТБ відправив на переробку чотири вантажівки, наповнені батарейками. До кінця 2022 року компанія експортує на професійну переробку додатково ще 20 тонн використаних елементів живлення до Польщі та 20 тонн до Румунії.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, вже декілька років АТБ у співпраці з Duracell, SavService та PromoService реалізує проект по збору та утилізації використаних елементів живлення. Спеціальні контейнери для збору, виконані у вигляді батарейки Duracell, встановлені у торговельних залах супермаркетів найбільшої української мережі. Потрапивши туди, використані батарейки згодом відправляються за кордон на переробку фаховими підприємствами.

“Як патріотичний та дійсно прогресивний бізнес, АТБ системно приділяє увагу питанням охорони довколишнього середовища, а також бережливого і найбільш ефективного використання ресурсів нашої планети. Компанія однією з перших на теренах нашої Батьківщини впровадила інноваційні надекономні системи освітлення, енергозбереження та рекуперації тепла. Крім того, за європейським зразком АТБ розпочав позбуватися шкідливого пластику, випустив еко-пакети з кукурудзяного крохмалю, впровадила біорозкладні технології у пакуванні та навіть взялася власним коштом проводити утилізацію елементів живлення”, – розповіли в мережі.

Наприклад, восени минулого року до спеціалізованого заводу GreenWEEE (Румунія) було відправлено на переробку більше 2 млн батарейок, які вдалося зібрати АТБ. Аби їх перевезти, знадобилося декілька повнорозмірних фур. А в липні цього року вперше в історії України 20-титонна партія відсортованих лужних батарейок була перероблена в Польщі та заводі BatEKO.

Правильна переробка використаних елементів живлення дозволяє не тільки врятувати довкілля від шкідливих елементів та факторів, а й зберегти ресурси планети. Адже фактично для повторного використання повертаються цінні матеріали з відпрацьованих батарейок.

“Війна внесла певні корективи і в екологічні проекти, але, навіть вона не зможе їх повністю зупинити. Адже ми — українці і по-справжньому любимо свою Батьківщину, її волю, незалежність та неймовірну природу. Отже незважаючи ні на які обставини дбаємо про її захист, збираємо та кладемо у спеціальні контейнери використані батарейки та економимо електроенергію”, – пояснили в АТБ.

Читайте також

Герої Ґрети Тунберг: топ еко-ініціативи АТБ, Сільпо, Епіцентр, Metro та інших


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку