Найпопулярнішій в Україні McDonald’s закрився на реконструкцію

Найпопулярнішій в Україні McDonald’s закрився на реконструкцію

03.06.2024 08:21
  1004
rau

З 1 червня ресторан McDonald’s, що розташований на Центральному залізничному вокзалі у Києві, зачиняється на реконструкцію. За останні 10 років цей ресторан щорічно входив до топ-5 ресторанів України за відвідуваністю. А у 2011 році став другим закладом за цим показником у світі.

Ремонтні роботи планують завершити до листопада цього року, тож поки заклад оновлюватиметься, клієнти можуть зробити замовлення у двох ресторанах McDonald’s, розташованих на Південному вокзалі всього у 600 та 800 метрах від Вокзальної площі — на вулиці Січеславська, 6 та Георгія Кірпи, 5 А.

Після завершення запланованих робіт в ресторані на Вокзальній площі на гостей чекатиме оновлений дизайн залу на 193 місця і велика тераса на 88. Для зручного замовлення працюватимуть 11 двосторонніх терміналів самообслуговування, а також ресторан стане першим закладом McDonald’s в Україні із пасажирським ліфтом для переміщення між першим і другим поверхом, з якого відкриватиметься вид на площу.

Таким чином McDonald’sпродовжує втілювати стратегію розвитку, яка включає в себе як відкриття нових ресторанів, так і модернізацію існуючих.

Подивитися перелік усіх ресторанів McDonald’sв Україні із графіком їх роботи можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті McDonald’sв Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play. Там же буде оприлюднена інформація, щойно ресторан на Вокзальній площі в столиці знову відкриє двері для гостей.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку