Топ-10 кращих роботодавців в рітейлі України в 2018 році – дослідження Head Hunter

Топ-10 кращих роботодавців в рітейлі України в 2018 році – дослідження Head Hunter

28.01.2019 04:00
  442
Ukrainian Retail Association

До числа кращих роботодавців в рiтейлі за версією кадрового порталу HeadHunter увійшли АТБ, Алло, Rozetka, Ашан, Comfy, Fozzy Group та інші компанії.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна оприлюднив рейтинг кращих роботодавців 2018 року, який було складено на основі однойменного дослідження. Як повідомляє прес-служба порталу, дослідження проходило з 10 вересня по 16 грудня 2018 року: під час трьох хвиль опитування організатори вивчали думку респондентів, аби визначити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

З результатами дослідження, до 20-ки кращих роботодавців України минулого року увійшли такі компанії як 1+1 Медіа, Агротек, Альфа-Банк, Winner, WOG, Vodafone Україна, EY, Київстар, Coca-Cola, Comfy, Креді Агріколь Банк, Microsoft Україна, McDonald’s Україна, Нова пошта, OLX, ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль, Samsung Україна, ТК СТБ та Фармак.

Також HeadHunter оприлюднив рейтинг роботодавців за галузями. Так, до десятки найкращих роботодавців роздрібної торгівлі в Україні увійшли мережі магазинів Adidas, Алло, АТБ, Ашан, Brocard, Comfy, Metro, Цитрус, а також інтернет-магазин Rozetka.ua та компанія Fozzy Group, яка розвиває торгові мережі Сільпо, Фора, Fozzy C&C, Thrash! та низку інших. Серед кращих роботодавців сфери HoReCa 2018 року за версіє HeadHunter мережі ресторанів McDonald’s, Пузата Хата, Сушія та Челентано піцца.

 

Кращими роботодавцями в сфері логістики і транспорту стали Автолюкс, DHL, Meest Group, Нова пошта та Укрпошта. Серед компаній інших галузей, в структуру бізнесу яких також входять мережі магазинів чи ресторанів, до числа найкращих роботодавців також увійшли мережі АЗК WOG і OKKO, компанія Caparol Україна, Roshen, телеком-оператор Lifecell та інші.

Що цікаво, результати дослідження показали, що найбільш важливими для кандидатів критеріями при виборі роботодавця є стабільність компанії, корпоративна культура, соціальна відповідальність та розташування офісу.

А найважливішими чинниками вибору пропозиції про роботу є зарплатня, професійний розвиток та можливість кар’єрного зростання.

При цьому найбільш популярними серед пошукачів галузями бізнесу є IT, медіа, фінанси, торгівля та FMCG, а найменш популярними HoReCa, автотрейдинг та страхування.

Найпопулярнішими серед пошукачів джерелами пошуку інформації про роботодавців залишаються job-сайти, сайти компанії та рекомендації знайомих.

Слід відзначити, що особливістю методології проведення дослідження стало те, що у ньому враховувалися оцінки як пошукачів (перша та друга хвилі опитування), так і експертів (третя хвиля опитування) у співвідношенні ваги оцінки 60/40. При оцінюванні експерти враховували прозорість та соціальну відповідальність бізнесу, рівень зрілості HR-функції у компанії, розвиненість системи навчання і корпоративної культури, репутацію роботодавця, соціальні гарантії для працівників, турботу роботодавця про працівників, їх залученість у бізнес.

Читайте також –

Кращі HR-практики в рітейлі: RedHead Family Corporation, мережа магазинів Антошка


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку