Головна > Новини > Відкриття > Монако на Оболоні: у Києві відкрився Сільпо в стилі Арт Деко (фотоогляд)
Монако на Оболоні: у Києві відкрився Сільпо в стилі Арт Деко (фотоогляд)

Монако на Оболоні: у Києві відкрився Сільпо в стилі Арт Деко (фотоогляд)

Новий магазин Сільпо відкрився 15 серпня в Києві на проспекті Героїв Сталінграда, 27б.

Раніше за цією адресою працював супермаркет мережі West Line, яка приблизно у кінці минулого року закрилася. Однак порівнювати об’єкт, що був розташований тут раніше, і новий Сільпо, немає сенсу: Fozzy Group значно покращила та змінила обладнання магазину. Його площа теж збільшилась.Площа нового супермаркету складає 1300 кв. м. В асортименті, окрім традиційних товарів, також представлені натуральні продукти українських виробників під ТМ «Лавка традицій», продукція власного імпорту, включаючи крафтовое пиво та вина з різних країн світу, вироби власної кондитерської.

Для зручності відвідувачів працює 14 кас — 8 основних, чотири експрес-каси, окрема каса в квітковому бутіку і ще одна — у відділі кави і чаю.

Сільпо не вперше дивують незвичайним дизайном в супермаркетах мережі. Раніше компанія відкрила супермаркет в стилі середньовічного замку в Луцьку, «Аліси в країні чудес» у Львові, а також «Ямайський супермаркет» у Броварах. Як виглядає новий «лазурний» Сільпо в стилі Арт Деко — в фотоогляді RAU.

Сільпо на Оболоні

Довідка. Торгова мережа Сільпо – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Асортимент магазинів мережі налічує до 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі. Станом на початок квітня 2017 року торгова мережа налічувала 238 супермаркетів.

Читайте також

Реформат по-австрійськи: як виглядає супермаркет BILLA в новому концепті (фоторепортаж)

Про автора