ТРЦ Gulliver заперечує зв’язок з власником банку Михайлівський і наполягає на незаконності арешту центру

ТРЦ Gulliver заперечує зв’язок з власником банку Михайлівський і наполягає на незаконності арешту центру

15.11.2016 05:58
  1177
rau

Про це йдеться в офіційній заяві, поширеній представниками МФК Gulliver.

При цьому в повідомленні компанії наголошується, що накладений Шевченківським районним судом на багатофункціональний комплекс Gulliver арешт забороняє тільки відчуження будівлі. Так що ТРЦ буде працювати в звичайному режимі, а орендарі приміщень користуватися ними на умовах, визначених договорами оренди.

Нагадаємо, що 14 листопада Шевченківський районний суд Києва після звернення прокуратури арештував БФК Gulliver як частину майна Віктора Поліщука, якого звинуватили у банкрутстві банку Михайлівський, шахрайстві і нанесенні банківській системі багатомільярдних збитків. Також Поліщуку належить мережа супермаркетів побутової техніки та електроніки Ельдорадо.

Також у заяві зазначається, що інформація, подана прокуратурою до суду про пов’язаності ТОВ «ТРИ О» (БФК «Гулівер») з ТОВ «Екосіпан», а також з ПАТ «БАНК Михайлівський» – хибна. За даними Єдиного державного реєстру юридичних лиць, ні серед власників, ні серед бенефіціарів ТОВ «ТРИ О» (БФК «Гулівер») немає ПАТ «БАНК Михайлівський» або його власників або бенефіціарів, ТОВ «Екосіпан » або його власників або бенефіціарів. Отже, відсутні будь-які підстави для застосування судом такого способу забезпечення кримінального провадження, як арешт майна ТОВ «ТРИ О» (БФК «Гулівер»).

Діями прокуратури Шевченківського районного суду були порушені права та законні інтереси ТОВ «ТРИ О» (БФК «Гулівер»), для захисту яких компанія буде звертатися в судові інстанції відповідного рівня.

(оновлено) Суд наклав арешт на торгово-офісний центр Gulliver – ЗМІ


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку