Головна > Досвід > Історія вихідного дня > Ресторанний креатив: як виглядають найнезвичайніші McDonald’s в світі (фотоогляд)
Ресторанний креатив: як виглядають найнезвичайніші McDonald’s в світі (фотоогляд)

Ресторанний креатив: як виглядають найнезвичайніші McDonald’s в світі (фотоогляд)

Ресторани McDonald’s популярні практично в усьому світі – але деякі з них особливі: іноді через дизайн, іноді через архітектуру, а іноді і через місця розташування.

Цей матеріал доступний російською мовою

Літак, НЛО і ресторан на вершині гори… На сайті журналу НВ опублікована добірка самих незвичайних ресторанів McDonald’s. Твіттер-аккаунт nonstandard mcdonald’s збирає фотографії оригінальних закладів McDonald’s з усього світу. Кожну фотографію супроводжує інформація, чи відкритий до сих пір цей ресторан. Аккаунт включає як давно закриті, так і працюючі сьогодні точки. RAU пропонує ознайомитися з найцікавішими закладами.

Літак McDonald’s

Відкрито в місті Таупо, Нова Зеландія. У 2013 році був удостоєний звання «Найкрутіший McDonald’s в світі», після чого був перефарбований у відповідності до нинішнього чорно-жовтого стилю ресторанів McDonald’s. До цього його забарвлення було червоного кольору з чорними вставками (за винятком червоного кольору pantone 485c, використовуваного в брендінгу McDonald’s. Працює до цих пір.

НЛО McDonald’s

Відкрито в місті Розуелл на південному заході США, адміністративному центрі округу Чавес штату Нью-Мексико. Світову популярність місто придбало у зв’язку з «Розвельським інцидентом» 1947 року, однією з найбільш відомих подій, що розглядаються як виявлення невпізнаних літаючих об’єктів. Особливостями інтер’єру ресторану були унікальні фігури і мурали, частина з яких була переміщена після ремонту в 2019 році. Заклад працює до цих пір.

Астронавт McDonald’s

Є в США також ресторан McDonald’s, який пов’язаний зі справжніми космічними польотами. У місті Х’юстон, біля космічного центру NASA, працює заклад, фасад якого прикрашений фігурою астронавта McDonald’s.

McDonald’s в Disney Village

Є незвичайний ресторан і в паризькому Діснейленді (Марн-ла-Валле, Франція). В даний час інтер’єр виконаний в стилі карнавалу/розваг, включаючи обідню зону, оформлену в стилі каруселі. Однак при відкритті його декор був пов’язаний з мотивами творчості Жюль Верна і включав унікальну двоповерховий ігровий майданчик і більш розкішні меблі.

Ресторан на горі

Цей ресторан McSki розташований на горі, в популярній гірськолижній зоні Швеції Селен (Salen), на курорті Ліндваллен (Lindvallen). Замовити та отримати їжу можна прямо на лижах, просто під’їхавши до віконця видачі.

McDonald’s в аеропорту

Заслуговує на увагу також ресторан McDonald’s в аеропорту Сіднея, Австралія. Купівля в цьому закладі автоматизована, замовлення готується на кухні, розташованій в жовтому скляному корпусі нагорі, і опускається на рівень землі за допомогою конвеєрної системи.

Назад у майбутнє

На початку 90-х в A&S Plaza (тепер це Manhattan mall), що знаходиться в Нью-Йорку, був відкритий McDonald’s в футуристичному стилі. З неоном і лазерами, дизайн від архітектурного бюро Silver & Ziskind виглядав дуже стильно і сучасно. На жаль, заклад, який навіть потрапив у голлівудське кіно, було закрито.

McDonald’s з вітражами

У 1976 році в місті Анн-Арбор, що в американському штаті Мічиган, за проектом місцевої архітектурної фірми Hobbs and Black Associates з’явився McDonald’s, чий фасад був прикрашений вітражами. Для більшого збереження вітраж був накритий спеціальним екраном з прозорого пластика. На жаль, заклад було закрито через двадцять років роботи, в 1995 році.

Джерело: НВ

Читайте також –

McDonald’s відкрив перший ресторан, який працює без підключення до електромережі

Про автора