П’ять трендів в luxury сегменті fashion від директора з маркетингу Versace

П’ять трендів в luxury сегменті fashion від директора з маркетингу Versace

04.04.2017 11:05
  958
Ukrainian Retail Association

Директор з маркетингу Versace Стефан Кронкота про те, як змінюється споживання в сегменті luxury.

Директор pr-агенції SLASH Communications Олена Маркова в матеріалі для MMR вибрала п’ять головних висновків виступу директора з маркетингу всесвітньо відомого бренду Versace Стефана Кронкота.

Нові відносини з покупцем

Глобальний тренд в сегменті предметів розкоші ― зміна моделей споживання. Покоління міленіалів витрачає гроші не так, як їхні батьки. Відходять у минуле такі поняття, як «статусна річ» або «модний одяг як ознака успішності».

У сучасної молоді інші цінності. Замість того, щоб витратити гроші на дорогу брендову річ, вони воліють отримувати задоволення: сходити в ресторан з друзями, провести незабутній вікенд у мальовничому місці, відправитися на трекінг в Африку. Luxury-брендам все складніше переконати молоду людину витратити гроші на дорогу річ.

Мода на хенд-мейд

Сучасний покупець продовжує міксувати стилі, бренди і фактури. Тренд комбінувати одяг мас-маркету, luxury з виробами ручної роботи стає все актуальнішим. Все більше молодих людей радісно віддають перевагу невідомим брендам, речам ручної роботи, виготовлених в маленьких майстернях ремісників. Як виглядає типовий модник сьогодні? Окуляри ручної роботи під замовлення, одяг H&M і сумка якого-небудь luxury-бренду.

Работа маркетолога вже не та…

Змінюється споживач, а слідом за ним – і завдання директора з маркетингу. Стефан Кронкота з ностальгією згадував минулі часи: «Затвердив кампанію, запустив – і чекаєш результатів. До наступної кампанії ― спокійні робочі будні». Але все це у далекому минулому. Тепер потрібно кожен день створювати контент, заманювати, дивувати, утримувати та досягати ROI. Велика частина зусиль, людських ресурсів і бюджету йде в діджитал. Окрема група працівників щодня працює з блогерами та лідерами думок по всьому світу».

Глянець живий!

Як би не вражали можливості інтернету і переворот у світі моди, який стався завдяки розвитку технологій, друкована преса, як і раніше, займає вагоме місце. Споживач заворожено гортає картинки в Instagram, отримує море розсилок від брендів, рітейлерів і сайтів новин, вибирає в онлайн-магазинах, порівнює ціни, а потім відкриває свіжий номер глянцевого журналу, бачить шикарну рекламну кампанію, і купує. Так що поки рано викреслювати друковану пресу з маркетинг-міксу.

Повелителі контенту — повелителі сердець

Контент, і ще раз контент. Всі про це знають і постійно говорять. Але не так-то просто кожен день бути цікавим і видавати матеріал, здатний зачепити і утримати вибагливих читачів. Конкуренція зашкалює, ефір перенасичений. Кожен тепер сам собі медіа. Ось і доводиться бути надзвичайно винахідливими, щоб виділитися з інформаційного шуму і надовго закохати в себе. Стефан Кронкота переконаний: хто вміє творити затребуваний контент – володіє споживачем.

Джерело: MMR

Читайте також – 

Майбутнє рітейлу: п’ять прогнозів на 2017 рік


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку