Вінницький ритейлер Альянс Основа поглинув мережу Сімейна Lavka в Чернівецькій області

Вінницький ритейлер Альянс Основа поглинув мережу Сімейна Lavka в Чернівецькій області

3 дні(в) тому
  301
Костянтин Симоненко

Це вже друга з початку поточного року угода про перехід торгових точок однієї мережі під управління іншої. Станом на початок року працювало 10 магазинів Сімейна Lavka, а в результаті транзакції в управління компанії Альянс Основа перейшло 7 точок.

Як повідомляє УРТЦ з посиланням на видання All Retail, менеджмент мережі Torba ухвалив рішення продати більшу частину своєї мережі мінімаркетів Сімейна Lavka компанії Альянс Основа вінницького бізнесмена Павла Варшавського. Його компанія також розвиває мережі магазинів Домашній маркет, Osnova, PRO, Mashket (загалом 138 об’єктів).

Станом на початок року працювало 10 магазинів Сімейна Lavka, а в результаті транзакції в управління компанії Альянс Основа перейшло 7 точок: 5 в Чернівцях та 2 у Кіцмані. Завдяки цьому компанія вийшла у новий для себе регіон Чернівецької області.

За даними Youcontrol, Павло Варшавський тепер є також бенефіціаром ТОВ “Смм-груп”, яке раніше перебувало “в орбіті” власників мережі Torba. За умовами угоди, у власність вінницького ритейлера перейшли всі активи магазинів Сімейна Lavka, зокрема товарні залишки, обладнання, договори оренди.

При цьому сама торгова марка залишилася у власності попередніх бенефіціарів. Під управлінням попередніх власників залишився також працювати один магазин в Рівному.

Нагадаємо, на початку 2024 року на ринку роздрібної торгівлі України відбулася ще одна угода з переходу права власності. Так, у січні про продаж своїх активів домовилася харківська мережа Дарс, усі об’єкти якої перейшли іншому місцевому ритейлеру – компанії Посад.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку