Головна > RDBExpo > Українська IT-компанія SMART business — генеральний партнер RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018
Українська IT-компанія SMART business — генеральний партнер RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018

Українська IT-компанія SMART business — генеральний партнер RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018

29 – 30 березня 2018 року в Києві, на НСК “Олімпійський”, відбудеться спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018.

Українська IT-компанія SMART business спеціалізується на впровадженні систем Microsoft для комплексного вирішення бізнес-завдань. SMART business – визнаний лідер українського ринку консалтингових послуг з надання інноваційних рішень для ефективного управління бізнесом.

Компанія впроваджує і розвиває бізнес-системи для підприємств і організацій на платформі Microsoft Dynamics (Dynamics 365, CRM, NAV, AX), корпоративні портали SharePoint, а також хмарні продукти Microsoft для вирішення складних бізнес-завдань: Microsoft Office 365, Microsoft Azure, Power BI, Yammer, Teams, Project.

Асоціація рітейлерів України рада вітати SMART business в якості партнера Другої української міжнародної виставки індустрії рітейлу та девелопменту.

Нагадаємо, що на заході на два дні зберуться перші особи — власники, топ-менеджмент і лінійні керівники – лідерів ринку роздрібної торгівлі і комерційної нерухомості. Серед заявлених експонентів до виставки долучилися такі компанії як Arricano, Іммошан, Челентано, Budhouse group, Піраміда, Svitlotek, Shen і RDA та інші.

Більше інформації про RDBExpo – 2018

КОНТАКТНА ОСОБА З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ:

Олеся Кобцева – Client manager

+38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua

КОНТАКТИ З ПИТАНЬ РОЗМІЩЕННЯ СТЕНДІВ І ПАРТНЕРСТВА:

Поліна Павличенко – Head of sales department

+38 063 315 04 38 / p.pavlichenko@rau.ua

Едуард КовтунPartnership manager

+38 073 213 50 61/ e.kovtun@rau.ua

Повна оновлена програма RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO 2018

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора