Головна > Новини ТРЦ > Великі проекти > Якорями першої фази ТРЦ Rive Gauche будуть Ашан, LC Waikiki, Ельдорадо, KFC і Чудо острів
Якорями першої фази ТРЦ Rive Gauche будуть Ашан, LC Waikiki, Ельдорадо, KFC і Чудо острів

Якорями першої фази ТРЦ Rive Gauche будуть Ашан, LC Waikiki, Ельдорадо, KFC і Чудо острів

У Іммошан Україна повідомляють про фінальну стадії укладення договорів з орендарями першої фази ТРЦ Rive Gauche і планують введення в експлуатацію вже в цьому році.

Read in English

Як повідомила RAU прес-служба девелоперської компанії Іммошан Україна, в четвертому кварталі 2017 року відкриється перша фаза проекту – ТЦ Ашан Rive Gauche, загальною площею 30 000 кв. м.

В рамках проекту відкриється наймасштабніший в мережі гіпермаркет Ашан площею понад 15 000 кв. м, а також торгова галерея з 60 бутиків площею понад 5 000 кв. м в унікальному форматі з інноваційними цифровими сервісами для клієнтів, відповідно до міжнародного стандарту якості Aushopping компанії Immochan.

Основними якорями торгової галереї першої фази проекту виступлять магазин турецького бренду одягу LC Waikiki площею понад 700 кв. м, гіпермаркет електроніки Ельдорадо в новому форматі площею 800 кв. м, супермаркет дитячих товарів Чудо острів площею 400 кв. м, мережевий ресторан швидкого обслуговування KFC з цілодобовим drive сервісом площею 130 кв. м.

Також серед закладів громадського харчування буде відкрито ресторан Крила, площею 130 кв. м і ще кілька ресторанів, які зараз знаходяться на стадії підписання.

Зведення першої фази ТРЦ Rive Gauche, липень 2017

«Пул орендарів для першої фази ТЦ Ашан Rive Gauche сформований відповідно до уподобань, рівня доходу і бажанням надати максимальний вибір майбутнім клієнтам. Для покупців у бутіковій галереї будуть представлені магазини таких рітейлерів: Brocard, Zarina, Золотий вік, Срібний вік, Столичная ювелірна фабрика, Lush, Yves Rocher, Idea Shop, Orner Store, Master Zoo, Samsung, Xiaomi, Київстар, Vodafone, Jasmine, Krisstel , Giulia, Твоя Преса, Наша Аптека, Нова Пошта, Coffeelat, Сирне Королівство та ін.»- зазначила комерційний директор Іммошан Україна Анна Корягіна.

В рамках реалізації першої фази також буде побудований паркінг на 1000 машиномісць. У компанії також запевняють, що будівельні роботи йдуть за графіком, а передача приміщень орендарям під ремонтні роботи відбудеться в раніше призначені терміни. Введення в експлуатацію першої фази проекту відбудеться в цьому році.

У прес-службі Іммошан Україна також повідомили, що інфраструктура ТРЦ Rive Gauche передбачає реалізацію комплексних соціальних проектів, необхідних для комфортного проживання мешканців. Об’єкти інфраструктури проекту розроблені відповідно до очікувань і потреб жителів зони охоплення, яка становить 800 000 чоловік і знаходиться в динамічному розвитку.

Уже відомо, що за погодженням сторін і за рекомендацією адміністрації міста і мера Києва Віталія Кличка, поруч з ТРЦ на спеціально відведеній для цього земельній ділянці, буде побудований дитячий садок. Його будівництво, як і зведення другої фази ТРЦ, буде здійснюватися одночасно, одним і тим же забудовником. На даний момент розробляється проект дитячого саду.

В ході реалізації проекту також буде реалізований проект розширення автомобільної дороги по вул. Здолбунівська і організації велосмуги. Проект підготовлений установами Київпроект і Автодор і знаходиться на узгодженні в Адміністрації міста.

Візуалізація розширення автомобільної дороги по вул. Здолбунівська

У компанії також нагадали, що відкриття другої фази ТРЦ Rive Gauche намічено на 2019 рік. З введенням в експлуатацію другої фази загальна площа проекту збільшиться до 150 000 кв. м.

Довідка. Holdina Auchan – французька корпорація, представлена ​​в 16 країнах світу, що включає в себе три великих автономних організації: Auchan Retail, Immochan і Oney Banque Accord.

Ашан Рітейл Україна – компанія, яка об’єднує всі напрямки діяльності в продовольчому рітейлі. В Україні Ашан Рітейл представлений 11 гіпермаркетами в 5 містах – Київ, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса і електронною комерцією в Києві і області.

Immochan – одна з лідируючих міжнародних компаній з будівництва та управління торгових центрів. У портфелі нерухомості компанії 394 торгових центри в 12 країнах Європи та Азії. Immochan входить в холдинг Auchan.

Іммошан Україна заснована в 2006 році, управляє трьома торговими галереями в Києві: ТЦ «Ашан Петрівка» і ТЦ «Ашан Біличі», ТЦ «Ашан Чернігівська». Також компанія працює над реалізацією масштабних проектів: двох у Києві та одного в Одесі, відкриття яких заплановане в 2017 – 2019 роках.

Читайте також –

У рітейл парку Петрівка відкриються двоповерховий ARGO, Comfy і LC Waikiki

Про автора