Головна > Новини > Регіональні новини > Новини ТРЦ: Victoria Gardens, Nikolsky, ОЛДІ, Злата Плаза, Океан та інші
Новини ТРЦ: Victoria Gardens, Nikolsky, ОЛДІ, Злата Плаза, Океан та інші

Новини ТРЦ: Victoria Gardens, Nikolsky, ОЛДІ, Злата Плаза, Океан та інші

Підготовка до відкриття ТЦ ОЛДІ у Житомирі та ТЦ Океан у Львові, оновлення ТРЦ Victoria Gardens, нові орендарі ТРЦ Nikolsky та Злата Плаза, та інші новини, пов’язані із торгівельною нерухомістю.

Цей текст доступний також російською мовою

Житомирський ТЦ ОЛДІ готується до відкриття

Як повідомила RAU прес-служба компанії Retail&Development Advisor, яка виступає ексклюзивним брокером житомирського торгового центру ОЛДІ, будівництво ТЦ знаходиться на завершальному етапі. Відкриття ТЦ, розташованого на площі Перемоги, 10, в самому центрі Житомира, заплановано вже в листопаді поточного року. Загальна площа ТЦ складе більше 18 000 кв. м, з яких 16 000 кв. м буде відведено під оренду.

За словами керівника проекту Анни Яценко, вже зараз заповнюваність комплексу перевищує 65%, а до моменту відкриття ТЦ компанія має намір довести цей показник до 75-80%, поступово поповнюючи його новими орендарями. Серед уже підписаних «якорів» торгового центру – будівельний гіпермаркет ОЛДІ площею близько 8300 кв. м, продуктовий супермаркет Сільпо, який відкриється у новому форматі на площі 2600 кв.м, данський рітейлер товарів для будинку JYSK (1230 кв. м), а також магазин побутової техніки та електроніки Eldorado (700 кв. м).

ТРЦ Victoria Gardens підсилює сегмент електроніки та залучає великих fashion-якорів

Найбільший торгово-розважальний центр Західної України – львівський Victoria Gardens – ввів в експлуатацію офісну складову площею близько 7000 кв. м. Її найбільшим орендарем став продуктовий рітейлер Сільпо. Про це в інтерв’ю RAU розповіла комерційний директор підрозділу Property Management інвесткомпанії Dragon Capital Наталія Кравець. За її словами, незабаром в об’єкті розпочне роботу магазин Eldorado в новому форматі, також нещодавно відкрилася офлайн-точка найбільшого в країні e-commerce-гравця – Rozetka.

«Онлайн-рітейлер, який в останні роки активно розвиває фізичний роздріб, відкрив у Victoria Gardens магазин площею 250 кв. м. В той же час, вже зараз Rozetka розглядає можливість розширення орендованої площі до 600 кв. м», – сказала Кравець.

Крім цього, Victoria Gardens має намір істотно посилити представленість в ТРЦ fashion-операторів сегменту мас-маркет. Зокрема, планується суттєве розширення і відкриття в новому форматі універмагу польського бренду SinSay. Передбачається, що площа магазину зросте більш ніж втричі – з 400 кв. м до 1300 кв. м.

ТРЦ Victoria Gardens підсилює сегмент електроніки та залучає великих fashion-якорів

В рівненському ТРЦ Злата Плаза відкриється новий дизайнерський Сільпо

Торгово-розважальний центр Злата Плаза у Рівному змінює продуктового якірного оператора: замість магазину Фуршет тут відкриється новий дизайнерський супермаркет Сільпо. Як повідомила RAU консалтингова компанія Retail&Development Advisor, яка виступила брокером при підписанні договору оренди в ТРЦ, Сільпо розташується на цокольному поверсі Злата Плаза. Площа нового супермаркету складе 1615 кв. м, а початок роботи магазину орієнтовно запланований на грудень цього року.

Директор Злата Плаза Олександр Оверчук в коментарі RAU уточнив, що заміна продуктового якоря відбулася органічно в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди супермаркету Фуршет, з яким девелопер успішно співпрацював останні 10 років.

Заміна якоря: в рівненському ТРЦ Злата Плаза відкриється новий дизайнерський Сільпо

У харківському ТРЦ Nikolsky відкриється 12 магазинів групи MTI

Група компаній MTI орендувала майже 2000 кв. м в споруджуваному в Харкові торгово-розважальному центрі Nikolsky. Про це RAU повідомили в прес-службі Budhouse Group – девелопера харківського ТРЦ. Зокрема, в Nikolsky будуть представлені fashion-бренди Timberland, Napapijri, Vans, The North Face, Skechers, Armani exchange, Ecco, Intertop, Geox, Marc`O Polo, а також ювелірний бутик Pandora і торгова точка південнокорейського бренду електроніки Samsung. Сумарна площа всіх магазинів рітейлера в ТРЦ складе 1980 кв. м.

Нагадаємо, відкриття ТРЦ Nikolsky, розташованого в центрі Харкова, на вулиці Пушкінській, 2, заплановано на березень 2021 року.

McDonald’s відкриється в харківському ТРЦ Nikolsky

У Львові відкриють новий ТЦ Океан

Вже цієї осені у Львові на вулиці Володимира Великого, 26 А, планується відкриття нового торгового центру Океан, будівництво якого розпочалося минулого року. Загальна площа ТЦ становитиме більше 5000 кв. м. На першому (наземному) та мінус першому поверхах буде розміщено супермаркет Сільпо. Також під землею будуть технічні приміщення магазину, загальна площа якого становитиме близько 2000 кв. м. Торговий зал супермаркету займе весь перший поверх площею 1300 кв. м. На мінус першому поверсі також буде розміщена невелика торгова галерея на 400 кв. м. Там поки що планується розмістити або магазин спорттоварів, або торгову точку з продажу побутової техніки та електроніки.

Над Сільпо будуть приміщення бізнес-хабу, а на четвертому поверсі – смарт-офіси (приблизно по 100 кв. м).

Відкриття заплановане на 23 жовтня 2020 року.

У Крюковщині планують збудували другу чергу ТРЦ Наше Nebo

Будівництво об’єкта ведеться в декілька етапів: у грудні 2019 року була введена в експлуатацію перша черга загальною площею 12 000 кв. м, якірним орендарем якої став супермаркет BILLA. А в 2021 році планується початок будівництва другої черги площею 10 000 кв. м, де буде розміщений кінотеатр і фітнес-центр. Крім цього, у Наше Nebo розміститься дитячий розважальний центр площею 1700 кв. м. Також у ТРЦ планується відкриття кількох двоповерхових ресторанів із панорамою.

ТРЦ Наше Nebo: широкоформатність, зручність, перспективність

Вагіфу Алієву заборонили будівництво торгівельно-розважального комплексу біля станції метро Лісова

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) України 28 липня відмовила ТОВ «Женсан» у видачі дозволу на будівництво багатофункціонального торговельно-розважального центру біля станції метро Лісова. Відповідна відмова розміщена на офіційному сайті ДАБІ. Інспектор будівельного нагляду вказав на такі причини: забудова не відповідає Генплану Києва, у проекті не забезпечено необхідну кількість паркувальних майданчиків, розрахунок класу наслідків зроблений на підставі площі ТРЦ на 141 000 кв. м, тоді як в експертному звіті проекту ТРЦ – 171 000 кв. м, не надано фотокопію договору підряду на здійснення технічного нагляду та інше.

Разом з тим, у містобудівних умовах та обмеженнях (МУО) проектування ТРЦ на 4,01 га, які «Женсан» отримав у березні 2019 року, вказано інше функціональне призначення ділянки – як територія зелених насаджень загального користування і частково територія вулиць та доріг – відповідно до Генплану м. Києва.

Читайте також

Новини ТРЦ: Retroville, Sky Mall, ЦУМ Київ, Спартак, Брама та інші

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора