Яблучний Едем: Топ найкрасивіших магазинів Apple у світі

Яблучний Едем: Топ найкрасивіших магазинів Apple у світі

20.01.2018 09:00
  880
Микола Маранчак

Незвичайні дизайни Apple Store Нью-Йорка, Парижа, Шанхаю, Стамбула та інших міст.

Історія корпорації Apple на українському ринку рітейлу поки не настільки багата. Зараз в країні працюють лише два офіційних дистриб’ютора мережі, також у серпні 2017 року Apple зареєструвала в Україні торгову марку Premium Reseller, яка дозволяє відкривати магазини Apple. Але як скоро вони будуть офіційно відкриті, поки невідомо. При цьому торгові точки бренду по праву вважаються перлинами дизайнерського мистецтва в рітейлі. Одні з них розташовані в історичних будівлях і зберігають їх первинні архітектурно-акустичні особливості, інші включають в себе футуристичні конструкції і унікальні хайтекові рішення.

Згідно інформації Business Insider, магазини Apple генерують більше доходів на квадратний метр, ніж будь-який інший американський рітейлер. RAU вибрала найбільш цікаві дизайни торговельних об’єктів мережі. Можливо в найближчі роки щось подібне з’явиться і в Україні.

Apple Store Grand Central, Нью Йорк

Відкриття магазину Apple в будівлі Центрального вокзалу Нью-Йорка обійшлося його власникам в колосальні $7,5 млн. Цей “яблучний гігант” може похвалитися високими стелями і широкими прольотами. Торгова точка відкрита в грудні 2011 року. За добу її відвідують десятки тисяч людей, яких обслуговує 315 співробітників.

Apple Opera, Париж

Магазин знаходиться в історичній будівлі прямо навпроти паризької Opéra Garnier. При реконструкції були збережені оригінальні хитромудрі молдинги, різьблені дерев’яні сходи, ковані перила, двері і мозаїчна підлога.

apple

Apple Zorlu Center, Стамбул

Фірмовий магазин Apple Store площею 1800 кв. м, був відкритий в найбільшому торговому центрі Стамбула Zorlu Centre в 2014 році. Велика частина турецького яблучного магазину знаходиться під землею, а на поверхні красуються фірмові скляні стіни і білий дах, що нагадує собою MacBook, вид зверху.

Магазин Apple на Ріджент-стріт, Лондон

Лондонський магазин Apple був відкритий в 2004 році в історичному будинку, побудованому ще в 1898-му, і став першим в Європі. Фасад, а також стіни і сходові прольоти будови викладені портлендським каменем, з якого також у свій час був побудований Букінгемський палац. На другому поверсі, висота стелі якого сягає 7 м, розташоване спеціальне місце для бізнес-зустрічей. Магазин використовує енергію з відновлюваних джерел.

Apple Store на П’ятому авеню, Нью-Йорк

Важко проігнорувати ще один яблучний магазин в самому серці Манхеттена, який став ще в нульові роки місцевою визначною пам’яткою. Всередині прозорого куба можна знайти весь асортимент продукції Apple. Простір наповнений неоновим світлом, а технологічний дизайн поєднується з великою кількістю екологічного декору. Поруч знаходиться готель Plaza, біля якого знімається маса голлівудських фільмів – від “Людини-павука” до “Сам удома 2”.

Apple Store, Pudong

Шанхайський Apple Store був створений за образом і подобою магазину на П’ятій Авеню в Нью-Йорку, проте скляний циліндр відрізняється за формою і висотою. Знаходиться він в бізнес-центрі Шанхая поруч з телевежею «Східна перлина». Всередину ведуть скляні сходи, в кінці яких починається великий простір знаменитих гаджетів.

Читайте також

З Різдвом Христовим: як рітейлери готують вітрини до Різдва та Нового року


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку