Місто в місті: у Вінниці збудують комплекс для проживання, роботи і відпочинку

Місто в місті: у Вінниці збудують комплекс для проживання, роботи і відпочинку

16.12.2021 07:45
  1289
Володимир Тиравський

BOGUN City почнуть будувати на початку 2022 року і планується, що вже через два роки він прийме перших мешканців і  відвідувачів.

У Вінниці на місці непривабливої будівлі панельного готелю «Південний Буг» зведуть мультифункціональний комплекс під назвою BOGUN City. Назар Остапенко, директор компанії «Агро Дельта Плюс» в інтерв’ю виданню Vinnitsa.info розповів найцікавіші подробиці будівництва об’єкту. RAU пропонує з ними ознайомитись.

У 2019 році готель «Південний Буг» був виставлений на аукціон та отримав нового власника. Торги за об’єкт у січні 2020 року виграла компанія Агро Дельта Плюс. За майновий комплекс готелю новий власник заплатив 40,956 млн гривень при стартовій ціні в 33 млн грн.

Вибір підрядника для демонтажу готелю було проведено на тендері, який виграла компанія «Техбудмеханіка-Спецпроект» з Києва. Ця компанія вже відома вінничанам по демонтажу м’ясокомбінату біля залізничного вокзалу, на місці якого було збудовано новий будівельний гіпермаркет Епіцентр.

Демонтаж будівлі планують завершити до кінця 2021 року, а навесні на місці «Південного Бугу» розпочнеться масштабне будівництво нового комплексу BOGUN City.

Проект нового мультифункціонального комплексу готувала архітектурна майстерня Олександра Коротких.

Комплекс буде збудовано таким чином, що в ньому можна буде жити, працювати та відпочивати, не покидаючи його території. Вийде таке собі місто в місті, з усією необхідною інфраструктурою, виконаною за всіма стандартами будівельної індустрії.

BOGUN City буде мати чотири башти на 21, 17, 14 і 10 поверхів, які з’єднані між собою величезним триповерховим торгівельно-розважальним центром і підземним паркінгом на 165 автомобілів. Поруч з комплексом також розміститься наземний паркінг на 85 авто.

У торгівельно-розважальному центрі планується відкрити великий мережевий супермаркет, магазини та бутіки, аптеки, відділення банків, фітнес-центр та СПА-салон, басейн, ресторани, фуд-корт та все-все-все, що може знадобитися сучасному жителю комплексу для комфортної життя. На третьому поверсі ТРЦ планується також організувати відкриті майданчики із зеленими насадженнями.

Перша вежа комплексу заввишки 21 поверх включатиме бізнес-центр з офісами та конференц-залами, а також готель.

У трьох інших вежах висотою 17, 14 та 10 поверхів розмістяться житлові апартаменти.

Будувати BOGUN City почнуть на початку 2022 року і планується, що вже через два роки комплекс прийме перших своїх мешканців та відвідувачів.

Читайте також –

У вінницькому ТРЦ Sky Park відкрився флагманський магазин Sinsay


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку