Топ-10 найпопулярніших в українців зарубіжних інтернет-магазинів – дані Нова пошта

Топ-10 найпопулярніших в українців зарубіжних інтернет-магазинів – дані Нова пошта

02.08.2018 03:30
  406
Дарья Златьева

Нова пошта зафіксувала збільшення в 2,5 рази кількості замовлень на доставку покупок із зарубіжних інтернет-магазинів за допомогою сервісу Nova Poshta Shopping і представила рейтинг 10 найпопулярніших інтернет-магазинів.

Незважаючи на введені обмеження, українці все частіше купують товари за кордоном через інтернет – частка доставок з іноземних інтернет-магазинів зростає. Так, в першому півріччі 2018 року кількість замовлень на доставку покупок із зарубіжних інтернет-магазинів за допомогою сервісу Nova Poshta Shopping виросло в 2,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Аin.ua з посиланням на директора департаменту маркетингу Нова пошта Ірину Холод.

У компанії назвали 10 найпопулярніших магазинів, в яких отоварюються більшість клієнтів сервісу:

  1. eBay
  2. Amazon
  3. 6pm
  4. Carter’s
  5. Victoria’s Secret
  6. Gap
  7. Walmart
  8. Sephora
  9. Michael Kors
  10. H&M

Найчастіше через Nova Poshta Shopping набувають електроніку, одяг і дитячі товари. В цілому за допомогою сервісу українцям доступні товари з інтернет-магазинів США, Італії, Великобританії та Польщі.

Щоб скористатися сервісом, необхідно зареєструватися на сайті npshopping.com, отримати адресу складу і унікальний номер-ідентифікатор, замовити товари, вказавши отриманий адресу і отримати трекінг-номер свого замовлення. Далі потрібно зареєструвати його на сайті і вибрати доставку в Україну в відділення або за адресою. Після митного оформлення, клієнту залишається тільки отримати посилку.

Кількість доставок по Україні також зросла на 21% в порівнянні з першим півріччям 2017 року. В Нова пошта приріст пояснюють розвитком ринку електронної комерції – українці все активніше роблять онлайн-покупки не тільки в інтернет-магазинах, а й через соціальні мережі – Facebook і Instagram. Пік відправлень в першій половині 2018 року припав на березень, а найменша кількість доставок була в січні. Більшість відправок здійснюється з Києва до великих міст: Одесу, Дніпро, Харків, Львів.

Читайте також –

Українці витратили 10 млрд грн на покупки на маркетплейсах EVO в I півріччі 2018

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку