Як адаптувати бізнес під потреби людей з інвалідністю в умовах війни

Як адаптувати бізнес під потреби людей з інвалідністю в умовах війни

05.01.2024 09:36
  902
rau

Адаптація бізнесу під потреби людей з інвалідністю є не лише морально вірно, а й сприяє розвитку суспільства та бізнесу в цілому.

Забезпечення доступності приміщень, товарів та послуг для людей з обмеженими можливостями дозволяє їм активно брати участь у соціально-економічному житті і розширити аудиторію споживачів. Як послуги ЛМ Ліфтмеханіка можуть призвести до зростання прибутків і створення позитивного іміджу компанії.

Як поліпшити пересування для маломобільних груп населення (МГН)

Існує чимало способів поліпшення пересування для МГН. Усі вони спрямовані на створення інклюзивного та доступного оточення, що дозволяє людям з обмеженими можливостями вільно та безпечно пересуватися в місті. 

До найпростіших можливостей бізнеса можна віднести декілька таких способів:

  • Розширення вхідних зон

Розширення вхідних зон може суттєво поліпшити пересування для МГН, забезпечуючи їм більшу доступність та зручність. Такі зони дозволяють зробити вхід до будівель більш просторими та безбар’єрними. Це особливо важливо для користувачів візків, людей похилого віку та батьків з дітьми у візках. Широкі вхідні зони дозволяють легко проходити через двері без перешкод, що значно спрощує їх пересування.

  • Встановлення спеціальних пандусів

Встановлення спеціальних пандусів допомагає знизити кількість бар’єри для пересування та зробити середовище більш доступним для усіх груп населення. Пандуси вирівнюють можливості для всіх категорій громадян, роблячи місця із встановленими спеціальними конструкіями більш інклюзивними. Більше того, це сприяє інтеграції маломобільних людей в соціально-економічне життя.

  • Встановлення підйомників

Підйомники надають можливість людям з обмеженими можливостями, у тому числі на візках чи з маленькими дітьми у візках, зручно та безпечно підніматися на різні рівні та поверхи. Це дарує їм можливість самостійного пересування без постійної допомоги інших осіб. Наявність підйомників сприяє створенню більш інклюзивного середовища, де всі люди, незалежно від їхніх фізичних можливостей, можуть вільно користуватися публічними просторами та об’єктами.

Які є варіанти підйомників для МГН

Експерти розрізняють два типи підйомників для для маломобільних груп населення – похилі та вертикальні підйомники. Між собою вони відрізняються основними характеристиками та способом переміщення:

Похилі підйомники:

  • використовуються для переміщення вздовж похилого шляху з невеликим кутом нахилу, що дозволяє зручно пересуватися на невеликі відстані;
  • можуть бути встановлені на вхідних або внутрішніх площах комплексу для забезпечення доступу між різними рівнями або частинами об’єкту;
  • часто використовуються там, де обмежений простір або складність встановлення вертикального підйомника.

Вертикальні підйомники:

  • призначені для переміщення вздовж вертикального маршруту, забезпечуючи доступ між різними поверхами або рівнями будівлі;
  • забезпечують більшу висоту підйому та часто використовуються в багатоповерхових будівлях або ТРЦ, де необхідно забезпечити доступ до вищих рівнів.

Час для інклюзивних змін

Індустрії бізнесу час прийняти важливий та стратегічний крок у напрямку адаптації під потреби інвалідів. Роблячи свої продукти, послуги та середовище більш доступними та інклюзивними, ви не лише відповідаєте на сучасні соціальні виклики, а й відкриваєте двері до численних можливостей.

Адаптація під потреби інвалідів — це можливість залучити нові аудиторії, розширити ринок та підвищити конкурентоспроможність. Інвестиції в інклюзивність приносять впевненість в себе споживачів, які цінують етичний підхід до бізнесу.

Адаптація під потреби інвалідів має стати частиною стратегії кожного бізнесу ще й тому, що війна вносить свої корективи в структуру і цінності суспільства. 

На жаль, не всі бізнеси мають встановлені пандуси чи ліфти, але в умовах як зараз це необхідність. Готелі, ТРЦ, приватні клініки мають долучитися до адаптації своїх приміщень під потреби МГН.

Хорошим початком можуть стати ліфти для маломобільних груп населення. Ці спеціальні підйомні механізми призначені для полегшення пересування людей з обмеженими можливостями і відіграють важливу роль у створенні доступного та інклюзивного середовища.

Вони забезпечують безбар’єрний доступ до різних рівнів будівель і розробляються з урахуванням безпеки та комфорту пасажирів, забезпечуючи стабільний підйом та зручне користування.

https://lmlift.com/catalogue/dlya-malomobilnih-grup

Ліфтова компанія ЛМ Ліфтмеханіка встановила вже велику кількість ліфтів для людей з інвалідністю, можемо надати консультації щодо встановлення підйомників для ваших будівель.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Виторг мережі Аврора у 2024 році перевищив 46,2 млрд грн, в планах – відбудова логістичного комплексу West Gate Logistic за 50 млн євро

Виторг мережі Аврора у 2024 році перевищив 46,2 млрд грн, в планах – відбудова логістичного комплексу West Gate Logistic за 50 млн євро

Мережа мультимаркетів Аврора підсумувала 2024 рік, який відзначився стабільним розвитком та новими звершеннями....
time icon  
  185
Усі новини ринку