IT-послуги: ключ до успіху в цифрову еру

IT-послуги: ключ до успіху в цифрову еру

01.10.2024 08:00
  808
rau

Ринок ІТ-аутсорсингу досяг піку у 2023 році, на нього припадає 75% усіх світових контрактів. За прогнозами, до 2024 року він досягне $187.10 млрд, і це ще не межа.

Clutch, провідна світова платформа для постачальників B2B послуг, оприлюднила результати опитування понад 500 лідерів малого бізнесу США, щоб зрозуміти їхні головні бізнес-цілі та те, як аутсорсинг відіграватиме ключову роль у браку власних ресурсів. Минулого року компанії наймали нових постачальників аутсорсингових послуг у сфері маркетингу (27%), ІТ-послуг (22%) та дизайну (21%). Дослідження доводять, що довіра до аутсорсингову як бізнес-моделі є досить практичним підходом в умовах економічної невизначеності.

Складність та мінливість цифрового ландшафту

У цифровому середовищі індивідуальні ІТ-рішення стають все більш необхідними. У часи економічної турбулентності малий та середній бізнес має бути ще більш гнучким та здатним до швидкого масштабування. Показник Time-to-Market — як швидко компанія виводить нові продукти на ринок — став ключовим критерієм успіху.

Однак вебпродукти, такі як вебсайти, додатки та системи, сьогодні складніші, ніж будь-коли. Лише кілька років тому більшість бізнес-процесів виконувалися майже вручну або з обмеженими цифровими ресурсами. Вебсайти були простими онлайн-вітринами, які представляли послуги чи товари в Інтернеті. Наразі вебрішення перетворилися на потужні та складні бізнес-інструменти з API-інтеграціями із зовнішніми сервісами. Це вже потребує значно вищих вимог до безпеки, безперебійної швидкодії та надійної архітектури коду. Досягнення цього вимагає глибокої технічної експертизи та вмілого використання останніх ІТ-трендів.

Чому аутсорсинг — розумна стратегія?

Статистичні дані показують, що сьогодні ІТ-послуги мають високий попит. Якщо компанії не вистачає певної технології й вона не планує інвестувати в неї, аутсорсинг  економічно ефективний. Наприклад, якщо компанії потрібен вебсайт, аутсорсинг часто є більш вигідний, ніж найм цілого ІТ-відділу. Світ ІТ стрімко розвивається, і навчання та утримання внутрішніх співробітників, особливо з огляду на плинність кадрів, є непростим завданням. Аутсорсинг конкретних бізнес-процесів позбавляє від цього клопоту, адже в таких компаніях розробники вже працюють з найновішими технологіями та мають багатогранну щоденну практику. Тому часто дешевше найняти аутсорсингову компанію, ніж окремий відділ штатних ІТ-працівників.

Так, згідно з даними Statista, протягом останнього року компанії наймали сторонніх виконавців для надання маркетингових, дизайнерських та ІТ-послуг, включаючи розробку вебсайтів та додатків, системне адміністрування, технічну підтримку та інші послуги в рамках своїх стратегій зростання:

Доступ до технологій через зовнішню експертизу

Без сумніву, інтернет-середовище стрімко розвивається, а нові технології та цифрові тенденції змінюють шлях конкуренції бізнесу. Саме тому ІТ-аутсорсинг особливо цікавий для стартапів з цікавою ідеєю та бажанням якнайшвидше вийти на ринок. Але чим більш інноваційною є ідея, тим більша ймовірність того, що вона потребуватиме складних і вузьких технічних знань, які може бути важко знайти на місцевому ринку. Завдяки аутсорсингу послуг з веброзробки бізнес знаходиться на піку технологічного прогресу і може впроваджувати передові рішення, залишаючись на крок попереду конкурентів.

Цінним є те, що аутсорсингові компанії, такі як Asabix, володіють глибоким технічним досвідом та галузевими знаннями, включаючи розуміння специфічних викликів у різних секторах бізнесу. Весь секрет в тому, що співпрацюючи з компаніями по всьому світу, аутсорсингові компанії отримують всебічний досвід, який неможливо здобути в межах однієї організації.

Зовнішня ІТ-експертиза може бути корисною для бізнесу, щоб зосередитися на своїх ключових сильних сторонах, ефективніше масштабуватися та оперативно користуватися новими можливостями. Не пропустіть шанс вивести свій бізнес уперед!


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку