Класичні обручки – рішення поза модою
Ювелірне мистецтво постійно дивує новинками та справжніми «революціями». Ще недавно прикраси з золота та срібла вважалися чимось ексклюзивним і доступним тільки обраним. У сучасного споживача з цим немає проблем, бо коштовності стали більш доступними як по кількості пропозицій, так і по вартості.
Але саме той величезний асортимент і ускладнює вибір. Тим більше збиває з пантелику ювелірна мода, яка частенько змінюється. Добре що існує ювелірна класика, яка дуже актуальна коли мова йде не просто про прикраси, а про коштовності з додатковим змістовним навантаженням.
Мова йде про обручки і якраз моделі у класичному виконанні, як показує статистика продажів інтернет бутика УкрЗолото, користуються великими попитом. Це не дивно, бо класичні обручки актуальні завжди і всюди, вони прекрасно комбінуються з іншими прикрасами і нарядами, і навряд чи колись стануть вигнанцями Модного Ювелірного Олімпу.
Що таке класична обручка?
Отже, класичні обручки можуть бути виконані з різних металів в тому числі з золота та срібла. Навіть платинові моделі можна віднести до групи класичних, якщо у них відповідний дизайн. А от під класичним дизайнерським виконанням розуміють каблучку круглої (бездоганно круглої) форми, яка, як правило, відрізняється тим що плоска а не об’ємна. Хоча, опуклі обручки типу американка теж вже стали ювелірною класикою.
Окрім форми відрізняє класичні обручки однаковість. Тобто, і у нареченого і у нареченої обручки ідентичні по кольору, декору (точніше його відсутності), формі, дизайну. Якщо сучасні моделі можуть відрізнятися, тобто обручка нареченої зовсім не схожа на прикрасу із чоловічої серії, то якщо мова про класичний варіант – обидві прикраси ідентичні. Відрізняють класичні обручки тільки розміри. До речі, у зовсім класичних версіях навіть ширина кілець однакова. Хоча, навіть серед класичних рішень допускаються варіації, коли чоловіча прикраса ширша за жіночу.
Класичність ще визначається відсутністю декору та додаткових елементів. Навряд чи ви зустрінете класичні обручки з керамічними вставками чи діамантовими доріжками. То вже не класика ювелірного жанру. Максимум що допускається – гравіювання АЛЕ тільки на внутрішній стороні кілець (на невидимій для оточуючих частині).
Скептики скажуть що класичні обручки обирають тому, що вони дешевші за екземпляри декоровані дорогоцінним камінням. З цим можна і посперечатися, бо існують взірці, які вражають своєю високою вартістю. Але добре що класичні обручки, як і інші прикраси, представлені у різних сегментах:
- Преміальному;
- Середньому;
- Бюджетному.
Саме такий асортимент дозволяє обрати моделі по кишені і не хвилюйтеся що обручки в класичному виконанні виглядатимуть нудно. Ні, по-перше, вони інтегруються в будь-який образ, по-друге, ніколи н вийдуть з моди. Консультанти UkrZoloto підкажуть вам серії різних брендів, де представлені саме обручки у класичному виконанні і запевняємо вас, ви будете здивовані і їх красою і різноманіттям.