Юлія Бадрітдінова, McDonald’s Ukraine: Відкривати нову точку тепер означає – відкривати омніканальний ресторан

Юлія Бадрітдінова, McDonald’s Ukraine: Відкривати нову точку тепер означає – відкривати омніканальний ресторан

11.01.2021 12:00
  8412
rau

Генеральний директор McDonald’s в Україні про те, яким буде 2021 рік для ресторанного бізнесу, ринкових трендах і дерегуляцію в новому році

Цей матеріал доступний російською мовою

Генеральний директор однієї з найбільших в Україні мереж ресторанів McDonald’s Юлія Бадрітдінова розповіла НВ Бізнес про те, як змінюється підхід до ресторанного ринку, як 2021-й змусить компанії перевірити свою систему на витривалість і як можна поліпшити інвестиційний клімат в країні. RAU пропонує ознайомитися з основними тезами.

Ми продовжуємо відкривати нові ресторани і модернізувати діючі заклади за принципом «досвіду майбутнього». У минулому році відкрили п’ять нових ресторанів і продовжимо нарощувати присутність мережі в Україні в 2021 році. Причому відкривати новий ресторан тепер означає відкривати омніканальній ресторан. Канали замовлення змінилися і ми реагуємо на ці зміни – кожен новий ресторан як майданчик, де можна ефективно налаштувати всі канали продажів: для автомобілістів – McDrive, для пішоходів – експрес-вікна, окреме місце для кур’єрів доставки всередині ресторанів.

Інший постійний напрямок інвестицій – вкладення в команду, розвиток її талантів. Одночасно будемо інвестувати в посилені заходи безпеки та гігієни в ресторанах і впровадження інновацій, які спрощують рутинну роботу для наших співробітників.

Під час весняного локдауна зали ресторанів і частина закладів були закриті, інша частина – сфокусувалася на McDelivery і McDrive. Через роботу в обмеженому режимі в простоях і відпустках виявилися майже 60% працівників. Але ніхто не був звільнений або скорочений через карантин. За цей час компанія виплатила понад 50 млн грн за простій і відпустки тим співробітникам, які були змушені не працювати. Ми швидко відновили роботу залів, як тільки це стало можливим, завдяки тому, що зберегли робочі місця для наших людей, які мали всі необхідні знання і навички.

На мою думку, одна з ключових можливостей для розвитку України – зменшення податкового навантаження на бізнес. При правильній стратегії, зменшення і спрощення податків стимулюватиме розвиток бізнесу, приплив іноземного капіталу в країну.

Таким чином в абсолютній сумі надходжень країна б виграла середньо- і довгостроково. Проблема в тому, що в Україні поки що не сформовано стратегію розвитку держави. Є багато позитивних кроків, але як і в бізнесі, якщо керуватися тільки досягненням короткострокового ефекту, постійно працювати над гасінням пожеж, то вони ніколи не закінчаться.

Для подальшого розвитку економіки держава повинна поставити собі першочергове завдання – поліпшення інвестиційного клімату, спрощення ведення бізнесу. Тут немає нічого нового – реформування судової системи, антикорупційне законодавство, спрощення податкового, розробка нового трудового законодавства. Важливо взяти курс на діджіталізацію і загальне спрощення взаємодії між бізнесом і державою (наприклад, дозволу на будівництво, продовження договорів оренди і т. п.), І в цілому на дерегуляції, яка є безумовно обмежувальним фактором для створення і розвитку бізнесу в Україні.

Крім того, я щиро вірю, що потрібно реформувати і розвивати освіту і культуру, щоб формувати нову еліту в країні, яка буде далі її розвивати. І якщо цього не робити зараз, то через 10 років ми будемо на тому ж місці.

Джерело: НВ

Читайте також

Підкорюючи передмістя: у Бучі з’явиться ресторан McDonald’s у новому стилі

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку