Шлях до покупця. Як інтернет-магазину завоювати аудиторію

Шлях до покупця. Як інтернет-магазину завоювати аудиторію

05.06.2019 08:10
  306
rau

Фахівці Prom.ua розповідають, як завоювати довіру покупців і почати продажі в щойно відкритому інтернет-магазині

Цей матеріал доступний російською мовою

Крок перший. Грамотно опишіть товар

Чим докладніше описаний товар, тим більше людей перейдуть на нього з каталогу маркетплейса і тим вище буде конверсія.

Загальні правила: назва товарної позиції має пояснювати покупцеві, що це взагалі таке (наприклад, плаття коктейльне) і чим воно відрізняється від інших подібних товарів (плаття коктейльне з високою талією). В описі характеристик вкажіть матеріал, розмір, функціональні особливості, подробиці експлуатації, виробника.

Крок другий. Зробіть якісні фото

8 з 10 людей взагалі не будуть дивитися товар, якщо у нього немає фото. Фотографії товару в різних ракурсах збільшують продажі на 58%.

Загальне фото, фотографія товару «в експлуатації» – ці знімки повинні бути яскравими, чіткими, якісними. 25% покупців, які повернули товар інтернет-магазину, назвали причину «товар не відповідав очікуванням». Потрібно зробити фото важливих деталей і великі плани товару, щоб максимально докладно показати його покупцеві. Варто зазначити, які параметри та зріст у моделі, яка представляє одяг на фото.

Крок третій. Заповніть “нетоварні” сторінки

Це створює хороший імідж інтернет-магазину, підвищує довіру покупців і в підсумку сприяє продажам.

Сторінка контактів з можливістю зв’язатися будь-яким зручним способом і обіцянкою передзвонити, розділ «Часті питання», де з гумором і повагою розбираються основні «болі» покупця, сторінка «Про компанію», яка покаже захоплену команду – прості і дієві способи переконати покупця, що вам можна довіряти.

Крок четвертий. Збирайте відгуки

Більше 75% інтернет-користувачів вивчають відгуки про компанії перед покупкою і орієнтуються на думку інших покупців, приймаючи рішення.

Важливо створити на сайті форму відгуків і не соромитися просити покупців залишити свій відгук після покупки. Популярні маркетплейси допомагають автоматизувати роботу з відгуками, використовуйте їх функціонал. Треба не забувати дякувати покупців за хороші відгуки – і коректно реагувати на негатив.

Крок п’ятий. Подбайте про сервіс

Поганий сервіс коштує дуже дорого і може в підсумку погубити бізнес. Хороший – стане конкурентною перевагою.

Потрібно постійно дбати про наявність товарів і про відповідність реальної ціни тій, що заявлена на сайті. Потрібно зв’язуватися з клієнтом протягом 30 хвилин після оформлення замовлення, йти назустріч у питаннях доставки, пропонувати різноманітність способів оплати, і бути готовими дати додаткову консультацію.

Крок шостий. Опублікуйте “контент довіри”

Страх шахрайства – основне гальмо перед інтернет-покупкою. Потрібно допомогти користувачеві з цим страхом впоратися!

Для цього можна розмістити на сайті сертифікати відповідності, відгуки інших клієнтів, в тому числі – з соцмереж. Довіри додасть і публікація фото команди і докладної інформації про сам магазин. На видному місці повинні бути розміщені повні дані про можливості оплати, доставки та повернення товарів.

Крок сьомий. Запустіть рекламу в каталозі маркетплейса

Все більше людей шукають товари в каталогах популярних маркетплейсов, минаючи Google. Потрібно зробити так, щоб вони легко знайшли саме ваш товар!

Недорога реклама в каталозі маркетплейса підніме товар в пошуковій видачі і допоможе залучити клієнтів. Можна експериментувати зі ставками і скористатися допомогою менеджерів, щоб рекламна кампанія була максимально ефективною.

ДжерелоEVO.business

Читайте також –

Андрій Осадчий, GFK: як і що українці купують в інтернеті


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Як ритейлери підвищують стандарти виробництва: досвід участі Retail Group у незалежному дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks 2024

Як ритейлери підвищують стандарти виробництва: досвід участі Retail Group у незалежному дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks 2024

Ритейлери підвищують якість продукції власного виробництва, така тенденція є трендовою на ринку. Retail Group створює...
time icon  
  12
Усі новини ринку