Главная > Новини > Відкриття > Копійка відкрила новий магазин, у АТБ – ще два
Копійка відкрила новий магазин, у АТБ – ще два Копійка відкрила новий магазин, у АТБ – ще два

Копійка відкрила новий магазин, у АТБ – ще два

ВідкриттяНовини компанійРегіональні новини
16.06.2017 0
Новий дискаунтер АТБ 12 червня розпочав роботу в Луцьку, ще один відкриється 21 червня в Софіївській Борщагівці. Новий універсам Копійка з’явився в Затоці. Про... Копійка відкрила новий магазин, у АТБ – ще два

Новий дискаунтер АТБ 12 червня розпочав роботу в Луцьку, ще один відкриється 21 червня в Софіївській Борщагівці. Новий універсам Копійка з’явився в Затоці.

Про це повідомляється на офіційних сторінках рітейлерів. Магазин Копійка відкрився 8 червня в смт. Затока Одеської області на вулиці Золотий Берег, 57в. Дискаунтер АТБ у Луцьку відкрив свої двері відвідувачам за адресою вулиця Конякіна 35-а. Ще одна торгова точка мережі розпочне роботу 21 червня в Софіївській Борщагівці на вулиці Соборна, 124.

На честь урочистого відкриття нових супермаркетів АТБ гостей чекає розважальна програма та розіграш призів. Для перших ста клієнтів, які купили товар на суму від ста гривень, приготовані подарунки і акційні пропозиції.

Довідка. Мережа АТБ заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів. Зараз компанія є найбільшою роздрібною мережею в Україні і налічує понад 870 магазинів, які розташовані практично у всіх регіонах України. Товарообіг мережі в 2016 році виріс на 25,5% — до 58,5 млрд грн (з ПДВ). При цьому компанія відкрила 112 нових торгових точок, розширивши мережу на 15,5%.

Копійка – мережа, що розвиває торговельні об’єкти площею від 500 до 1000 кв. м з асортиментом — від 10 000 до 20 000 позицій. Працює на ринку України з 2001 року. Зараз компанія налічує більше 50 магазинів, основна частина з яких представлена в Одеській і Миколаївській областях.

Читайте також – 

АТБ планує відкрити до 30 магазинів в новому форматі до кінця 2017 року

 

Зроблено з Розробив AlexCSS