Главная > Новини > Новини компаній > Нова Пошта впроваджує послугу електронних грошей для клієнтів з e-commerce
Нова Пошта впроваджує послугу електронних грошей для клієнтів з e-commerce Нова Пошта впроваджує послугу електронних грошей для клієнтів з e-commerce

Нова Пошта впроваджує послугу електронних грошей для клієнтів з e-commerce

E-commerceНовиниНовини компаній
Процесінг електронних грошей працює через платіжну систему FORPOST в тестовому режимі, але незабаром вона стане частиною операційної моделі, включаючи адресну доставку Нова Пошта. «У... Нова Пошта впроваджує послугу електронних грошей для клієнтів з e-commerce

Процесінг електронних грошей працює через платіжну систему FORPOST в тестовому режимі, але незабаром вона стане частиною операційної моделі, включаючи адресну доставку Нова Пошта.

«У найближчих планах – перетворити віртуальний гаманець в повноцінний платіжний засіб, який допоможе швидко розрахуватися за покупки, послуги, в т.ч. комунальні. Електронні гроші особливо зацікавлять гравців ринку e-commerce, в тому числі інтернет-магазини, які здійснюють кур’єрську доставку товарів з Нова Пошта», – уточнили rau.ua в прес-службі компанії.

Емітентом електронних грошей для платіжної системи FORPOST став Альфа-Банк Україна, електронні платіжні засоби емітуються в гривні.

Довідка. Нова Пoшта – українська компанія, один з лідерів ринку доставки. Зараз її мережа покриває більше 900 населених пунктів України і налічує понад 2200 відділень, а також понад 1400 почтоматів. У минулому році компанія збільшила кількість відправлень на 40%. Валовий дохід Нова Пошта в 2016 році склав 5,4 млрд грн.

Читайте також –

Співзасновник Нова Пошта В’ячеслав Клімов про головні тренди в e-commerce, рітейлі та доставці

Зроблено з Розробив AlexCSS