Главная > Новини > Новини компаній > До команди Укрпошти приєдналась одна із реформаторок Мінекономрозвитку
До команди Укрпошти приєдналась одна із реформаторок Мінекономрозвитку До команди Укрпошти приєдналась одна із реформаторок Мінекономрозвитку

До команди Укрпошти приєдналась одна із реформаторок Мінекономрозвитку

НовиниНовини компанійПризначення
18.07.2017 0
Заступником генерального директора з персоналу Укрпошти призначена Лілія Бушина, яка раніше займалася реформуванням Мінекономрозвитку при міністрі Айварасі Абромавичусі. Як пише delo.ua Лілія Бушина прийшла в... До команди Укрпошти приєдналась одна із реформаторок Мінекономрозвитку

Заступником генерального директора з персоналу Укрпошти призначена Лілія Бушина, яка раніше займалася реформуванням Мінекономрозвитку при міністрі Айварасі Абромавичусі.

Як пише delo.ua Лілія Бушина прийшла в компанію в лютому 2017 року на посаду директора департаменту зарплат і кадрової політики.

Працює у сфері управління персоналом уже понад 17 років, зокрема в таких компаніях, як Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест, Creative Group.

У лютому 2015-го приєдналася до команди міністра Абромавічуса і протягом двох років брала участь в реформуванні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, де успішно впровадила зміни на посаді директора департаменту персоналу.

Джерело: delo.ua

Читайте також – 

Призначення в рітейлі: головні зміни в топ-менеджменті українських компаній за червень

Зроблено з Розробив AlexCSS