Головна > Retail Awards > Flylights — LED-партнер RDBAwards – 2018
Flylights — LED-партнер RDBAwards – 2018

Flylights — LED-партнер RDBAwards – 2018

Український виробник світлодіодних екранів — компанія Flylights — виступить LED-партнером Retail&Development Business Awards.

Урочиста церемонія нагородження кращих компаній рітейлу та торговельної нерухомості України відбудеться 14 вересня у Києві. Найуспішніші рітейлери та девелопери країни змагатимуться за звання найкращих. Переможці визначатимуться у 26 номінаціях, серед яких: 15 номінацій в ритейлі, 6 номінацій в e-commerce та 5 номінацій у девелопменті.

Для забезпечення комфортного перегляду презентаційних матеріалів усіх номінацій, компанія Flylights облаштує конференц-залу КВЦ Парковий двома світлодіодними екранами загальною площею понад 16 кв. м, а технічні фахівці забезпечать проведення online-трансляції церемонії нагородження.

Варто зазначити, що Flylights не вперше виступить партнером організаторів — Асоціації рітейлерів України. Два роки поспіль компанія надавала технічну підтримку та світлодіодне забезпечення конференції Retail&Development Business Eхpo, а Retail&Development Business Awards у 2017 році.

Українська компанія Flylights входить до групи компаній UTEC Group, спеціалізується на комплексних рішеннях з виробництва, монтажу та сервісного обслуговування світлодіодних екранів.  Власний завод з виробництва світлодіодних модулів, LED-комплектуючих, а також інших видів електроніки — Flylights Factory знаходиться в Києві. Він оснащений обладнанням нового покоління від кращих світових виробників, яке дозволяє виготовляти продукцію з найвищими показниками якості, які відповідають світовим стандартам.

Flylights прагне зайняти лідируючі позиції на вітчизняному та зарубіжному ринку світлодіодної продукції. Екрани, вироблені компанією, поєднують у собі сучасні технології, якісні комплектуючі та новаторський підхід.

Більше інформації можна дізнатися на сайті компанії www.flylights.com.ua.

Про автора