Головна > RDBExpo > Фоторепортаж з Retail&Development Business Expo – 2017: експоненти, спікери сесії, гості і багато іншого
Фоторепортаж з Retail&Development Business Expo – 2017: експоненти, спікери сесії, гості і багато іншого

Фоторепортаж з Retail&Development Business Expo – 2017: експоненти, спікери сесії, гості і багато іншого

6-7 квітня 2017 року в Києві в НСК «Олімпійський» пройшла перша в Україні міжнародна спеціалізована виставка рітейлу та девелопменту RDBExpo-2017. Як це було – у нашому фоторепортажі.

Як і передбачалося, на першу в Україні спеціалізовану міжнародну виставку індустрії рітейлу та девелопменту зібралися практично всі ключові представники галузі. Тут були власники і топ-менеджери компаній сфери роздрібної торгівлі, і керуючих компаній ТРЦ, а також компаній, що пропонують ефективні рішення для рітейлу та девелопменту.

Наплив відвідувачів виявився настільки великий, що в певні моменти в зоні реєстрації навіть виникали пробки. виставка рітейлу

Як завжди – всі охочі могли сфотографуватися біля бренд-волла, де були присутні логотипи організаторів, партнерів та спонсорів заходу. Там же пройшла офіційна церемонія відкриття першої в Україні спеціалізованої міжнародної виставки рітейлу та девелопменту.

На заході свої проекти презентували понад 50 компаній, які представляли Україну, Білорусь, Казахстан, Грузію, Німеччину, Австрію та інші країни, а також міжнародних компаній, що працюють по всьому світу. Загальна площа експозони досягала 3000 кв. м на двох поверхах – так що всім було де розміститися. Вільних місць не залишилося. виставка рітейлу

Крім того, окремо були відведені зони для конференцій, що проходили у два потоки, а також місця для презентацій проектів і переговорів. На конференціях, які проходили всі два дні виставки, 70 спікерів – перші особи українського рітейлу та девелопменту – люди, що визначають сьогодення та майбутнє вітчизняних сфер роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості – ділилися своїм досвідом, презентували нові і вже працюючі проекти торгово-розважальних центрів, розповідали про успіхи і отриманих уроках, говорили про найбільш насущні проблеми. Кожна сесія завершувалася панельною дискусією, в якій активно брали участь слухачі. Часто в залі, як то кажуть, яблуку було ніде впасти, і багато слухали виступи спікерів, стоячи в проходах. Нижче фотографії з усіх сесій Retail & Development Business Expo.

Після кожної сесії робилась невелика перерва на каву-брейк, і учасники ринку могли в неформальній обстановці поспілкуватися, обмінятися враженнями про виставку, розповісти про свої досягнення і обговорити плани на майбутнє. Неформальне спілкування найчастіше виявляється набагато успішніше і простіше, ніж довгі шляхи досягнення офіційних домовленостей. Тим більше, що на Retail & Development Business Expo можна було зустрітися з людьми, в звичайний час занадто зайнятими, щоб знайти час на неспішну розмову на професійні теми.

Якщо ж потрібно більш предметно обговорити майбутню співпрацю, познайомитися з новаціями на ринку, і дізнатися про кращі рішення для бізнесу – до послуг гостей виставки були зони co-working. Пустували вони рідко. выставка ритейла

Перший день виставки рітейлу та девелопменту завершувався масштабною вечіркою, де учасники та гості заходу могли відпочити, розслабитися, а також обговорити теми, не порушені протягом дня. Або просто насолодитись джазовою музикою, їжею і напоями, потанцювати та поспілкуватися з колегами.

Партнери Retail & Development Business Expo – 2017

Генеральний партнерінвесткомпанія Dragon Capital

Офіційні партнери – Укртелеком, ТРЦ River Mall

Партнер – девелоперська компанія ALEF ESTATE виставка рітейлу

Партнери сесії – CardService, Альфа Банк, ТРЦ Retroville, Eleks

Генеральний інформаційний партнер – журнал Новое Время

Офіційні інформаційні партнери – портали РБК-Україна, ABC news

Спеціалізовані інформаційні партнери – портали Столична нерухомість, Комерційна нерухомість, Commercial Property

Інформаційні партнери – Київська школа економіки, Ukrainian E-commerce Expert, Центр підтримки експорту при УСПП, СУП – Спілка українських підприємців, Асоціація ІТ України, DYB Ukraine, Європейська Бізнес Асоціація (EBA, портал Retailers.ua, The Musik Marketeers Ukraine, журнал Публичные Люди, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Торгово-Промислова Палата України.

Фуд-партнер – MAFIA виставка рітейлу

Партнер гарного настрою – INKERMAN

Партнери вечірки – Сирне Королівство, Суші Майстер

Про автора
Иван Зайцев (vitalij-zurov)

Editor-in-chief Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора