Які стратегії дейтрейдингу найбільш популярні серед трейдерів криптовалют?

Які стратегії дейтрейдингу найбільш популярні серед трейдерів криптовалют?

Сьогодні
  58
rau

Курс XRP, BTC, SOL та інших криптовалют чудово підходить для того, щоб заробляти на денній торгівлі. Ваш успіх у цій справі багато в чому залежить від знань, навичок, стратегії та вміння ефективно керувати ризиками. Дейтрейдерами називають людей, які живуть ринком. Такі гравці розуміють глобальні фактори, поринають у технічні моменти, постійно моніторять новини.

Що таке дейтрейдинг та як правильно його використовувати?

Цей стиль торгівлі ще називають інтрадей або внутрішньоденним трейдингом. Це є короткостроковий вид торгівлі на біржі, який побудований на укладанні угод всередині одного дня. Тобто не можна переносити угоди «через ніч» (на наступну торгову сесію). Дейтрейдинг – це коли сьогодні відкрив і сьогодні ж закрив, а завтра вже будуть нові угоди. Внутрішньоденними трейдерами називаються користувачі, які працюють за такою схемою на будь-якому ринку – криптовалют, акцій, валют, ф’ючерсів.

Інтрадей може приносити високий прибуток на короткій дистанції під час роботи з BTC, ETH та іншими активами. Але водночас цей підхід передбачає ризики, оскільки торговельний процес відбувається на «високих швидкостях». Трейдер повинен бути повністю залучений і мати стресостійкість. Задача дейтрейдера – отримувати прибуток від невеликих рухів вартості, що відбуваються всередині дня шляхом обміну крипти. Подібні коливання можуть бути від 1% до кількох, амплітудою та довжиною від півгодини до кількох годин.

Такі цінові рухи можуть відбуватися з різних причин: тренди, корекції, розвороти, новини, дисбаланс ринку та ін. Не має значення, в якому напрямку виникають коливання, оскільки дейтрейдери можуть торгувати Axie Infinity та іншою криптою як у лонг, так і у шорт. Гравцям, які обирають такий стиль роботи, важливо добре розумітися на фундаментальному та технічному аналізі ринку. Акцент більше зміщений у бік технічних аспектів. Щоб знайти вигідні угоди, можна орієнтуватися на графічні та свічкові патерни, аналіз прайс-екшн, біржовий стакан, торговельні обсяги, технічні індикатори.

Стратегії дейтрейдингу: особливості підходів

  • Скальпінг.

Це короткострокова стратегія, коли трейдери заробляють на невеликих і швидких рухах котирувань протягом одного торгового дня. Під час реалізації скальпінгу позиції відкриваються лише на кілька хвилин/секунд. Вибирати скальпінг чи дейтрейдинг слід під ваш рівень залучення до криптоіндустрії.

  • Торгівля на імпульсах.

При такому варіанті прибуток досягається з короткострокових рухів вартості, які спровоковані сильним та стійким імпульсом курсу крипти. Утримувати позиції можна як кілька секунд, так і протягом дня. При імпульсному дейтрейдингу криптовалюти входити на ринок слід на швидкому і різкому ціновому русі, а виходити – коли імпульс дійде до свого логічного кінця.

  • Swing-трейдинг.

Заробіток будується на коротко- та середньострокових коливаннях вартості протягом торгового дня. У додатку криптовалют можна скористатися інструментами технічного аналізу, щоб визначити тенденції, точки входу. Для цього можуть застосовуватись індикатори або графічні патерни. Крім того, рекомендується використовувати інструменти управління ризиками – заявки стоп-лосс і тейк-профіт. Відстеження позиції здійснюється протягом кількох годин, а вихід із угоди – при досягненні заздалегідь встановлених рівнів ціни.

  • Підтримка та опір.

Одна із схем у дейтрейдингу криптовалют, де акцент робиться на визначенні основних рівнів підтримки та опору на графіках вартості. При наближенні курсу до рівня підтримки трейдер може подумати про покупку. Якщо котирування наближаються до рівня опору, варто розглянути продаж активу. Цю стратегію можна вибирати за невисокої волатильності та коливання вартості монети в межах одного діапазону тривалий період часу.


До останніх новин До популярних новин Підписатись на TG канал

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку