Директор IT-департаменту мережі аптек АНЦ отримав нагороду BEST CIO

Директор IT-департаменту мережі аптек АНЦ отримав нагороду BEST CIO

06.06.2024 01:29
  275
rau

Андрій Гончаренко, директор IT-департаменту мережі аптек АНЦ, отримав нагороду BEST CIO як кращий IT-директор у номінації “Охорона здоров’я”.

У понеділок, 3 червня, в Театрі на Подолі у Києві, відбулася церемонія нагородження переможців ХІІІ Всеукраїнського конкурсу ІТ-директорів BEST CIO 2023.

У конкурсі взяли участь керівники IT-департаментів, які відповідають за використання інформаційних технологій у своїх компаніях. Мета премії – визначити кращих управлінців у своїй галузі, а також оцінити залучення новітніх технологій в українському бізнесі.

Переможців обирають у декількох номінаціях. Цього року у номінації “Охорона здоров’я” нагороду здобув директор IT-департаменту Мережі аптек АНЦ Андрій Гончаренко.

«Весь той шлях у кампанії, що я пройшов, був насичений яскравими фарбами: викликами, рішеннями, цікавими кейсами. Я вдячний усім за ту підтримку, яку мені надавали протягом цього шляху, а також дякую за цікаві завдання і за емоції від звершень. Як керівник я можу сказати, що виконав своє головне завдання – у мене сформована чудова команда, і у нас разом попереду ще багато перемог», – розповів Андрій Гончаренко.

Зауважимо, конкурс BEST CIO з 2008 року проводить видання “Комп’ютерний огляд”. Кращих IT директорів обирає авторитетне жюрі, у склад якого входять переможці попередніх років, представники організаторів та експерти ринку. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку