Novus зібрав понад 1500 учнів до школи

Novus зібрав понад 1500 учнів до школи

05.09.2022 03:00
  396
rau

Протягом двох тижнів у магазинах Novus збирали кошти на придбання необхідної школярам канцелярії: пеналів, щоденників, олівців тощо. Комплекти передали дітям, що не мають батьків, тим, хто вимушено покинув домівки, дітям з особливими потребами, а також малечі з малозабезпечених сімей, яким дуже важко придбати такі набори самостійно.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, з повноцінними шкільними наборами навчальний рік розпочинають півтори тисячі дітей. «Ми розуміємо, що цього року багато сімей з дітьми знаходяться у складних фінансових умовах, тож така ініціатива є дуже доречною. Раді, що у нас такі неймовірні клієнти. Навіть у цей непростий період вони знаходять в собі сили підтримувати наші благодійні акції. Їхня активність допомогла зібрати понад півтори тисячі дітлахів до школи, зокрема, більшість з них першачки. Просто дякуємо за це і продовжуємо робити добрі справи разом. Вони зараз потрібні як ніколи»,– ділиться PR-менеджер мережі Кристина Івченко.

Протягом повномасштабної війни разом з благодійним фондом Food for Ukraine, заснованим компанією у Литві, вдалося зібрати 54 млн грн на їжу для українців, що опинилися у важких умовах. На цю суму за останні півроку передали понад 285 000 продуктових комплектів. Вони відправились до українських сімей, які наразі цього найбільше потребують.

Також Novus регулярно проводить розвиваючі майстер-класи для дітей, що ростуть без батьків або вимушено покинули свої домівки. Як кажуть у мережі, вони сприяють адаптації дітей, соціалізації після перенесених стресів, та просто додають позитиву у будні малечі.

«Підтримка підростаючого покоління – це інвестиція у майбутнє країни. Саме вони згодом керуватимуть державою, лікуватимуть людей, вчитимуть наступні покоління. Їхній розвиток вкрай важливий для кожного з нас», – додають у мережі.

Читайте також

22 липня Novus у Retroville знову запрацював, відновившись після ракетного удару (+фото)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку