Мережа аптек Подорожник провела для клієнтів ексклюзивні групи психологічної підтримки – долучились понад півсотні людей

Мережа аптек Подорожник провела для клієнтів ексклюзивні групи психологічної підтримки – долучились понад півсотні людей

21.06.2024 08:00
  492
rau

Проєкт започаткували 23 квітня на День психолога й він тривав до 11 червня. Із клієнтами працювали психологи із Моє Коло – громадської неприбуткової організації, що працює у сфері психічного здоров’я, надала допомогу понад 2000 українців і продовжує це робити. 

Групи психологічної підтримки онлайн відвідували понад пів сотні людей із різними запитами та проблемами. Психологи надавали їм всю необхідну допомогу та інформацію, щоб допомогти. Учасники також залишили свої враження про цей досвід. 

“Я був у глибокій ямі, що була спричинена депресією. За два місяці групи я хоча б трохи, але почав спілкуватися з людьми, чого не було майже рік. Тому дякую вашій програмі. Вже ходжу до психолога”, – розповів учасник групи. 

Співпраця ГО “Моє Коло” з мережею аптек Подорожник триває вже понад півроку. За цей час спільно з психологами проєкту надають українцям актуальні поради щодо підтримки психічного стану в різних ситуаціях, як-от депресія, тривожність, панічні атаки, втома тощо. У майбутньому на українців чекають нові ініціативи в межах цієї співпраці. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку