Торгово-розважальний центр Forum Lviv відсвяткував третю річницю з рекордною кількістю гостей

Торгово-розважальний центр Forum Lviv відсвяткував третю річницю з рекордною кількістю гостей

27.09.2018 11:36
  323
rau

Близько 100 000 гостей відзначало третій День народження торгово-розважального центру Forum Lviv 22-23 вересня 2018 року.

Read in English

Це рекордний показник кількості відвідувачів під час святкування річниці за роки діяльності ТРЦ. В рамках святкування відбувся розіграш автомобілю Skoda Fabia, де переможну анкету обирали з близько 14 500 анкет. Окрім того гостей вітали хедлайнери заходу, гурт «Бумбокс», а орендарі ТРЦ дарували гостям вікенд знижок.

Марина Нестеренко, директор торгового центру говорить:  “Вже третій рік поспіль ми намагаємося приємно дивувати львів’ян та гостей міста підчас святкування Дня народження ТРЦ Forum Lviv. Ми раді, що за цей час Forum Lviv став невід’ємною частиною життя міста та улюбленим місцем для дозвілля. Ми продовжуватимемо й надалі дарувати нашим гостям унікальний досвід здійснення покупок!”

Forum Lviv розташований в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі міста і знаменитого Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розміщуються кінотеатр, зона розваг і ресторани з видом на місто.

Довідка. Multi Ukraine розробила та володіє ТРЦ Forum Lviv разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості а саме, групою компаній Будхаус та компанією «Галерея Центр». Управління ТРЦ Forum Lviv здійснюється компанією Multi Ukraine. ТРЦ  загальною площею 69,000 кв. м включає в себе магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Портфель брендів торгового центру – це унікальний мікс провідних національних і міжнародних брендів.

Читайте також –

Multi відкрила ТРЦ Forum Gdansk – свій флагманський проект в Польщі (+фотоогляд)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку