Епіцентр передав Київській міській клінічній лікарні №7 апарати ШВЛ

Епіцентр передав Київській міській клінічній лікарні №7 апарати ШВЛ

01.11.2021 05:25
  243
Дарія Осіїк

Компанія Епіцентр К забезпечила КНП Київська міська клінічна лікарня №7 трьома апаратами штучної вентиляції легень експертного класу моделі АVЕA виробництва Vyaire Medical (США) загальною ринковою вартістю 4,2 млн грн.

Отримавши звернення про допомогу від Київської міської клінічної лікарні №7, що приймає хворих на COVID-19, компанія Епіцентр протягом доби здійснила пошук та поставку необхідного обладнання в умовах стрімкого зростання кількості важкохворих на коронавірус в Україні.

“Це черговий етап системної допомоги Епіцентру українським лікарням у боротьбі з пандемією. Переконаний, що бізнес має бути завжди готовий допомогти, особливо, в такі критичні періоди, як перехід міста у червону зону. І ми надзвичайно раді, що можемо бути корисними у такій важливій справі, як порятунок лікарями людських життів”, – зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі ТОВ Епіцентр К Володимир Гончаров.

Апарат штучної вентиляції легень моделі експертного класу АVЕA призначений для проведення штучної вентиляції легень у пацієнтів з масою тiла вiд 100 гр до 400 кг. Таким чином, він орiєнтований на проведення довготривалої ШВЛ у новонароджених з екстремально низькою масою тіла та у людей з надмірною вагою (до 400 кг).

За даними директора КНП «Київська міська клінічна лікарня №7 Олександра Щербини, протягом останнього тижня в медзакладі стрімко збільшується кількість хворих: за добу поступає від 20 до 40 хворих. На сьогодні в лікарні перебуває близько 200 людей.

“У нас існує велика потреба саме у ШВЛ-апаратах. Нинішня хвиля пандемії більш агресивна, ніж минулого року: перехід від середнього ступеня до важких наслідків коротший і непрогнозований. Якщо ще ввечері в реанімації знаходилось 15 хворих, то на ранок їхня кількість збільшилась вдвічі. Апарат ШВЛ – це той засіб, який дійсно допомагає лікарям рятувати життя людей і бути більш мобільними. Передані компанією Епіцентр К американські апарати ШВЛ за всіма параметрами – потужніші та надійніші, ніж наявні у нас”, – пояснює Олександр Щербина.

Він додав, що надані компанією Епіцентр К апарати ШВЛ на сьогодні закрили потреби медзакладу, однак, з огляду на динаміку приросту хворих, потреба у допомозі від українського соціально відповідального бізнесу буде надалі зростати.

Довідка. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні засновники компанії «Епіцентр К» Олександр Володимирович та Галина Федорівна Гереги створили оперативний штаб із протидії СОVID-19, загальний фонд якого вже перевищив 200 млн грн. У 2020-21 роках компанія надала 24 областям України 7 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів.

Також було придбано та направлено в українські лікарні 32 апарати ШВЛ. Також компанія «Епіцентр» надає підтримку лікарням по всій Україні та проводить повну реновацію Національного інституту кардіології імені М. Стражеска НАМН України, спрямувавши на реконструкцію палат і приміщень інституту та придбання високотехнологічного лікувального устаткування вже понад 30 млн грн.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку