Зміни в керівному складі Ашан Україна

Зміни в керівному складі Ашан Україна

02.09.2022 11:34
  1977
Іван Зайцев

З 1 вересня в керівному складі Ашан Україна одразу кілька змін: Наталія Пилипенко, Марта Труш, Дмитро Товстолуг зайняли нові посади.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, Наталія Пилипенко, яка до цього працювала директором із продажів, відтепер очолюватиме дирекцію з інновацій. Замість Наталії, дирекцію з продажів буде очолювати Марта Труш, яка до цього працювала на посаді HR-директора компанії. А цей напрямок продовжить розвивати Дмитро Товстолуг, який раніше обіймав посаду операційного HR-директора. З кожним роком кількість українців у складі комітету директорів українського офісу зростає, і з цими змінами становитиме переважну більшість. Детальніше про кожне призначення.

Наталія Пилипенко в команді Ашан Україна з 2009 року. Починала працювати контролером управління магазину, потім кілька років очолювала колектив гіпермаркету. Останні сім років керувала дирекцією з продажів. На новій посаді Наталія планує активно розвивати напрямок діджиталу, сервісів доставки та вдосконалювати взаємовідносини з клієнтами.

Марта Труш приєдналась до Ашан Україна в 2012 році, на позицію менеджера з продажів. 2017-го була призначена керуючою магазином у Києві. З початку 2019 працювала на посаді HR-директора компанії. Марта ставить собі за мету продовжити якісну адаптацію магазинів, згідно стратегії розвитку компанії, відкриваючи фіджитальні точки контакту з клієнтом. Планує зробити шлях клієнта більш комфортним. А в магазинах покращити зону свіжих продуктів та прийом клієнта.

Дмитро Товстолуг працює в Ашан Україна з 2009 року. Займав різні посади від менеджера відділу до директора магазину в різних регіонах України. До команди HR Дмитро приєднався в червні 2021 року, обійнявши посаду операційного HR-директора. На новій посаді він продовжить втілення HR-політики для забезпечення підприємства компетентними і мотивованими командами. Працюватиме над посиленням марки роботодавця, надаючи пріоритет фізичній і фінансовій безпеці, дотриманню цінностей соціально відповідального підприємства.

Читайте також –

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: Arricano, ТРЦ Respublika Park, IKEA, ТРЦ РайON, Цитрус, GАР


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку