Новим генеральним директором мереж SPAR Україна та Наш Край став Олександр Нехін

Новим генеральним директором мереж SPAR Україна та Наш Край став Олександр Нехін

01.05.2024 11:30
  1469
Дарія Осіїк

До складу інвестиційної групи VolWest Group входять дві компанії, які працюють у продуктовому ритейлі, зокрема, мережі SPAR та Наш Край. З 26 квітня їх очолює новий генеральний директор Олександр Нехін.

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. “Наша компанія дуже динамічна, маємо амбітні цілі та плани розвитку, щоб втримувати лідерські позиції на ринку продуктового ритейлу України”,  зауважив генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак

Саме тому було прийняте рішення підсилити команду та призначити нового генерального директора мереж SPAR та Наш Край Олександра Нехіна.  

Водночас попередній СЕО Віктор Мольченко відтепер обійматиме посаду директора з розвитку та відповідатиме за відкриття нових сучасних торговельних закладів, рестайлінг та ребрендинг наявних, а також за постійне впровадження інновацій у діяльність мереж.

Олександр Нехін має вагомий і різноманітний досвід роботи у сфері ритейлу. Починав карʼєру з продавця, а згодом пройшов усі управлінські щаблі: категорійний менеджер, керівник відділу збуту, операційний директор, комерційний директор тощо. Зокрема, він працював та здобував досвід у Fozzi, Мʼясна точка, Салют, дистриб’юторській компанії “Волиньторг-Галичина”. 

“Наш Край та SPAR це великі компанії з міжнародним ім’ям та історією. Я завжди хотів працювати у великій і системній компанії. Зараз це для мене виклик, бо я розумію, що управляти такими масштабними мережами буде не просто. З деякими процесами я ще не достатньо знайомий,  але ця робота — це розвиток і рух вперед. А рух — це життя”, розповів про своє призначення сам Олександр Нехін. За його словами, він ретельно ознайомиться з усіма процесами, аби зрозуміти, які достатньо просто підтримувати, а які необхідно змінити чи підсилити. 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку