Володимира Нефедова призначено новим генеральним директором Avon Україна та Грузія

Володимира Нефедова призначено новим генеральним директором Avon Україна та Грузія

04.10.2022 04:05
  1572
Дарія Осіїк

Генеральним директором Avon в Україні та Грузії з 1 жовтня 2022 року призначено Нефедова Володимира. Екс-директор Аннелі Лоорітс очолила комерційні ринки Західної Європи.

Такі організаційні й кадрові зміни зумовлені потребою посилення позиції компанії в обох напрямах і приєднанням Avon Україна та Грузія до комерційних ринків Центральної Європи.

Компанія Avon впевнена, що глибока експертиза, розуміння бізнесу прямого продажу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Володимиру Нефедову підтримувати забезпечення українських представників і клієнтів якісними продуктами європейського виробництва й сприяти стабілізації бізнесу в Україні.

«Мій пріоритет — сприяння швидкій і плавній інтеграції Avon Україна та Грузія з комерційними ринками Центральної Європи для зміцнення й зростання. Щодо України, то головне завдання — це відновлення бізнесу довоєнного часу та його подальше процвітання. Адже стабільний бізнес — це підтримка наших представників і можливість для них діставати максимальну вигоду від співпраці з компанією Avon, а також вагомий внесок у відродження економіки України», — каже Володимир Нефедов.

Аннелі Лоорітс, яка очолювала Avon Україна та Грузія з вересня 2021 року й має успішний досвід роботи з країнами Nordic (країни Балтії та Фінляндія), переходить до наступного розділу своєї кар’єри. З 1 жовтня 2022 року вона очолила й розвиватиме комерційні ринки Західної Європи.

Компанія AVON вдячна Аннелі за те, що вона, застосовуючи свої найліпші навички та багатий досвід, разом з командою відновила бізнес в Україні під час воєнних дій на території країни з темпами й результатами, що набагато випередили очікування.

Володимир Нефедов, новий генеральний директор Avon в Україні та Грузії, розпочав кар’єрний шлях у компанії Avon у квітні 2011-го на посаді аналітика з продажу. За 11 років роботи в Avon він обіймав кілька позицій у сфері продажу та маркетингу: головний аналітик з маркетингу, менеджер з аналітики маркетингової діяльності, керівник відділу з планування кампаній.

2019 року Володимир очолив відділ маркетингу Avon в Україні та Грузії. Під його керівництвом було переглянуто й налагоджено пріоритетні процеси: регулярний перегляд цін, ефективний аналіз кампаній. Володимир завжди займає активну позицію в розвитку компанії Avon: він брав участь у глобальних проєктах і був лідером стратегічно важливих локальних ініціатив. За останній рік Володимиру, як керівникові ринків Центральної Азії, вдалося забезпечити стабільне зростання бізнесу, а також суттєво підвищити його прибутковість.

Читайте також – 

Керуючим директором ТРЦ Dream призначений Олексій Пашунов


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку