Мережа Територія мінімальних цін долучилася до благодійного NFT-проекту і запустила лінійку патріотичного одягу

Мережа Територія мінімальних цін долучилася до благодійного NFT-проекту і запустила лінійку патріотичного одягу

23.12.2022 08:00
  738
rau

Маркетинг-директор компанії Наталія Хомік розповіла про особливості та суть проекту, як буде реалізована ініціатива, як до нього можна залучитися та яку суму планують зібрати на благодійність. 

– Розкажіть, як обирали партнера для вашого проекту? Чому зупинилися саме на ньому?

– Партнерів не обирали, партнер знайшов нас, оскільки ідея унікальна (в Україні ще такого проекту нема) і належить команді благодійного фонду «Українська Освітня Фундація». Він в мирний час створює та реалізує освітні проекти та соціальні ініціативи. Найвідоміші серед них – національний проект «Місто професій», який охопив 1 млн дітей.

Наразі фонд займається гуманітарною допомогою дітям, сім’ям, які постраждали від війни. З початку війни організували штаб, возять продукти на постраждалі території або відправляють поштою.

БФ УОФ головний партнер проекту, який буде робити закупівлю (ліки та вітаміни). На цьому фокус проекту – для дітей в сім’ях, які постраждали від агресії росії. Це або біженці або переселенці, або які живуть на близьких до війни територіях.

На сайті проекту вказаний фонд, що він закуповуватиме, всі партнери (і Територія min теж) направлятимуть кошти на рахунок фонду.

– В чому суть проекту?

– Територія мінімальних цін долучилася до благодійного патріотичного NFT-проекту Bee Ukrainian як мерч-партнер.

Bee Ukrainian – це і бджола-українець, і бути українцем одночасно. А Українці дуже схожі схожі на бджіл. В мирний час бджоли просто працюють, нікому не приносячи шкоди. Але якщо вулику загрожує небезпека, бджоли стають дуже злими і всі як одна нападають, захищаючи вулик і готові за це померти.

А бути українцем зараз – це бути сильним, сміливим, розумним, щасливим і гордим, що ти українець! Тобто, Bee Ukrainian – bee strong, bee brave, bee clever, bee happy, bee proud.

Саме з такими фразами ми виготовили худі, які продаємо в мережі Територія мінімальних цін і таким чином долучилися до проекту.

Отже:

  1. команда NFT проекту Bee Ukranian створила NFT бджіл-українців і 90% від продажів цих NFT передає на благодійність – до БФ УОФ.
  2. команда Територія мінімальних цін створила колекцію одягу із цими бджолами і 10% від продажів передає на благодійність – до БФ УОФ.
  3. Благодійний фонд «Українська Освітня Фундація» на ці кошти закупатиме медикаменти дітям.

Купити одяг із бджолами і долучитися до благодійного проекту можна в мережі шопінг-центрів Територія мінімальних цін або в інтернет-магазині. А купити NFT бджолу-українця можна тут. Також, можна стати партнером проекту і долучитися до гарної справи, звернувшись до Alex Diachenko.

Що саме мається на увазі під NFT-бджолами? Розшифруйте для наших читачів.

– NFT –  (незамінні токени, Non-fungible token) — особливий вид токенів/активів, запис у блокчейні, за допомогою якого можна оцифрувати товар або предмет: картинку, пісню або навіть мем. Фактично, це цифровий сертифікат, який підтверджує унікальне та ексклюзивне право володіння будь-яким діджітал-активом.

Токен — будь-який цифровий актив — зображення, пісня, текст, оцифрована копія предмета з офлайн-світу. Токен не є криптовалютою або грошима в будь-якому звичному розумінні слова — це певний унікальний товар.

Тобто, NFT-бджола Bee Ukrainian – це унікальне цифрове зображення бджоли, яке має цифровий сертифікат, який підтверджує унікальне та ексклюзивне право володіння даною бджолою тієї особи, яка цю бджолу придбає.

– Хто аудитор цього проекту?

– БФ УОФ, як і більшість благодійних фондів України, поки що не проходив аудит, але у відкритих джерелах про нього є інформація і цей фонд звітує про свої проекти згідно законодавства України. Також, багато державних організацій підтримують цей фонд.

Детальна інформація є на сайті фонду та у соцмережах/каналах фонду.

Також, Bee Ukrainian домовилися з криптоброкером з Лондону, щоб всі зібрані кошти направлялися на рахунок фонду, що теж надає статус більшої прозорості при роботі з криптоактивами. Bee Ukrainian перші в Україні обрали такий шлях співпраці з європейським криптоброкером.

– Яку суму плануєте зібрати?

– Партнер планує випустити 10 000 NFT бджіл, кожну з яких планує продати за 130 matic. Один matic на 21 грудня 2022 року коштує $0.79. Всього буде 13 млн matic, що за нинішнім курсом складає $10,3 млн, 90% з цієї суми ($9,25 млн) планують передати до БВ УОФ.

– Який термін проведення проекту?

– Проект безстроковий. Ми створюємо благодійне коммюніті, яке буде розвиватися, починаємо зі збору коштів для дітей, будемо робити наші NFT корисними для клієнтів. Кожне NFT буде надавати доступ до певних цінностей, наприклад, до курсу по тайм-менеджменту, та інші рішення які ми будемо розширювати, але це ще в проекті.

Ми плануємо в наступні кроки запустити  благодійну платформу, яка буде допомагати різними технологіями у зборі коштів.

Довідка. Територія мінімальних цін – це мережа шопінгцентрів для всієї родини, яка працює на ринку вже 12 років. Це 13 великих магазинів (2000-3000 кв. м кожен) одягу, взуття, іграшок, галантереї, товарів для відпочинку для всієї родини – всього понад 500 000 найменувань різних товарів. 11 магазинів Територія мінімальних цін знаходяться в Києві та по одному у Чернігові та Івано-Франківську. Їх місія – зробити життя людей яскравішим і красивішим, додати радості за рахунок надання можливості виглядати модно, купувати якісні товари для себе та всієї родини та не переплачувати за них.

Читайте також –

Мережа шопінг-центрів Територія min провела конкурс для студентів


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку