Лариса Брувер очолила дирекцію з персоналу Алло

Лариса Брувер очолила дирекцію з персоналу Алло

14.05.2024 12:25
  391
Дарія Осіїк

Директоркою з персоналу групи компаній Алло з травня стала Лариса Брувер, екс-CHRO Citibank Україна та 1+1 media. В Алло вона керуватиме усіма HR-функціями та відповідатиме за ефективне управління персоналом та розвиток команди компанії.

«Алло посідає топові позиції серед е-commerce бізнесів України. З нами працює близько 3000 професіоналів, для яких компанія є надійним роботодавцем та пропонує цікаві завдання. Щоб за поточних надскладних умов продовжувати розвиватися, щоб стати стійкими та кращими, ми посилюємо HR-функцію сильним професіоналом. Досвід та експертиза Лариси допоможуть Алло зростати та впевнено почуватися на динамічному та конкурентному ринку», — зазначив СЕО ГК Алло Максим Раскін. 

Лариса Брувер має 20-річний досвід роботи та значні досягнення у сфері управління персоналом, зокрема, й в e-commerce. Лариса обіймала керівні посади у національних та міжнародних компаніях – Citibank, Digital Innovation AG, TheXecutives, Adobe Commerce, 1+1 media, Nokia, eBay та Magento Commerce. Вона формувала потужні команди, розробляла та впроваджувала HR-стратегії, бренд роботодавця, програми з розвитку талантів і лідерства, підбору й оцінювання персоналу. Визнанням результатів роботи пані Брувер стало неодноразове потрапляння у професійні рейтинги, а компанії, де вона працювала, згадувалися у рейтингах кращих роботодавців.  

«Приєднатися до команди Алло та очолити дирекцію з персоналу — особлива честь для мене. Основне моє завдання полягає у впровадженні провідних HR-практик, спрямованих на посилення ROI людського капіталу, подальший розвиток e-commerce-компетенцій та збереження ДНК унікальної культури компанії», — додаєHRD Алло Лариса Брувер.

Наталія Блощинська, яка з початку року тимчасово виконувала функції директорки з персоналу, обійме посаду заступниці директорки з персоналу Алло. Вона фокусуватиметься на розробці та впровадженні стратегічних проєктів з управління персоналом, а також на бізнес-партнерстві з департаментами ІТ та зовнішньоекономічної діяльності групи компаній Алло.

Довідка. Алло — маркетплейс національного масштабу з інноваційними товарами від електроніки та інструментів до іграшок та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. allo.ua – тицяй що хочеш!


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку