Денис Піддубський пішов з мережі “Аптека АНЦ”

Денис Піддубський пішов з мережі “Аптека АНЦ”

02.08.2023 08:45
  1267
Дарія Осіїк

В мережі “Аптека АНЦ” Денис Піддубський два роки працював на посаді директора з розвитку мережі.

“Це були дуже насичені та продуктивні два роки життя у вкрай непростий для всіх нас час. Повністю червоний океан конкуренції, потужна команда менеджерів поруч, щоденні виклики та пошуки шляхів їх подолання. Ще раз дякую СЕО Миколі Щербині за надану можливість та підтримку на всіх етапах. Ще раз дякую своїй команді та колегам — ви найкращі. Ми всі разом утримали перше місце компанії на ринку, відкрили чудові аптеки в цікавих локаціях та створили багато робочих місць. Бажаю всій команді АНЦ продовження руху вперед та підкорення нових вершин! А зараз день для відпочинку та новий старт”, – написав Денис на своїй сторінці у Facebook.

До Аптеки АНЦ Денис Піддубський дев’ять місяців працював на посаді керівника відділу розвитку мережі супермаркетів Varus. За цей час компанія почала працювати в нових регіонах і розробила нові інструменти для подальшого розвитку.

Раніше Денис більше 10 років (2004-2014) пропрацював у корпорації АТБ, де пройшов шлях від аналітика до заступника директора напрямку, відповідаючи за розробку стратегії розвитку мережі, експертну оцінку об’єктів для розміщення магазинів тощо. Створив практично з нуля великий, ефективно працюючий підрозділ, оснащений усіма необхідними для роботи інструментами, включно з методикою оцінки потенціалу об’єктів і системою мотивації для кожної категорії співробітників.

Потім топ-менеджер близько року займав посаду директора з експертної оцінки та розвитку компанії “Український Рітейл”, яка управляла мережею магазинів Брусничка. Там він провів масштабну реорганізацію існуючої структури і штату, розробив нову методику оцінки об’єктів і працював над оптимізацією взаємодії з іншими підрозділами.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку