Олеся Оленицька очолила напрям зв’язків з органами влади, громадськістю та безпеки мережі Аврора

Олеся Оленицька очолила напрям зв’язків з органами влади, громадськістю та безпеки мережі Аврора

09.11.2023 01:25
  1191
Дарія Осіїк

З початку листопада Олеся Оленицька була призначена на посаду Director of Government Relations, Security and Public Affairs мережі Аврора.

Вона посилить команду компанії своєю експертизою в рітейлі, та, серед основних завдань на посаді, має розбудувати ефективну діяльність компанії у сфері корпоративних комунікацій, антикризового менеджменту, впровадження комунікаційних та безпекових політик, співпраці з медіа, ефективного управління репутацією, налагодити ефективну взаємодію мережі з представниками державних органів влади.

Олеся Оленицька закінчила Національний університет Тараса Шевченка, де здобула диплом магістра журналістики з відзнакою, вчилася в аспірантурі та викладала журналістську майстерність. Також Олеся закінчила юридичний факультет Національної академії управління України та в Школу публічної політики Лі Куан Ю Національного університету Сингапуру.

Олеся має великий досвід роботи в рітейлі. Свій кар’єрний шлях вона починала в медіа, зокрема, працювала на радіо та телебаченні. Також Олеся працювала в прес-службі Адміністрації президента України та прес-секретарем депутатської групи у Верховній Раді. Близько десяти років Олеся Оленицька працювала в компанії Philip Morris Україна, де пройшла шлях від спеціаліста до керівника відділу комунікацій та корпоративно-соціальної відповідальності.  У 2014 році Оленицька приєдналась до компанії Metro Україна, очоливши напрям комунікацій та корпоративно-соціальної відповідальності, а у 2016 році перейшла на посаду директора Government Relations and Public Affairs.

 

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку