Керівником департаменту торговельних площ групи компаній Arricano в Україні призначено Олену Швець

Керівником департаменту торговельних площ групи компаній Arricano в Україні призначено Олену Швець

05.06.2024 10:50
  963
Дарія Осіїк

З 1 червня обов’язки керівника департаменту торговельних площ групи компаній Arricano в Україні виконує Олена Швець.

Як повідомили RAU в прес-службі групи компаній, нова директорка відповідатиме за координацію та контроль роботи департаменту, управління договорами оренди, ефективну співпрацю з партнерами-орендарями. 

Професійна практика Олени це понад 16 років роботи на ринку торговельної нерухомості та управління торговельними площами. Кар’єру у сфері комерційної нерухомості Олена Швець розпочала в 2007 році в київському ТЦ Альта Центр на посаді менеджера відділу оренди.

За час професійної діяльності працювала з девелоперськими компаніями City Capital Group, UTG, АВЕК Холдинг, Рітейл Груп. У професійному портфоліо Олени робота з такими проєктами як ТРЦ Lavina Mall, Respublika Park, Ocean Plaza, маркет-молл Даринок, New Way та інші.

“Ринок торговельної нерухомості в умовах війни проходить період трансформації і завдяки цьому стає більш стійким до різних чинників. Мій шлях у групі компаній Arricano в Україні припав на воєнний час та період пандемії, втім, разом із командою ми відмінно вирішили всі кризові ситуації, аби зовнішні фактори не завадили роботі ТРК. Bпевнена, що на позиції директорки департаменту торговельних площ зможу екстраполювати свій багаторічний досвід та привнести якісні зміни для компанії”, — зазначила Олена Швець.

До призначення на посаду директорки департаменту торговельних площ Олена Швець чотири роки працювала в компанії менеджером з оренди, зокрема доклала багато зусиль у формування якісного пулу орендарів торговельного комплексу Сонячна Галерея, який розташований у Кривому Розі, підтримку компаній-партнерів та залучення нових орендарів в умовах війни.

За фахом Олена економістка, вищу освіту здобула у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу. До приходу в групу компаній Arricano в Україні обіймала посаду комерційної директорки київського торговельно-розважального центру New Way. 

“За період роботи в групі компаній Arricano в Україні Олена якісно трансформувала tenant-mix ТРК Сонячна Галерея у Кривому Розі, оперативно та професійно реагувала на всі виклики, що виникають під час роботи торговельного центру в умовах війни в Україні. Переконана, що досвід Олени на керівній посаді дозволить по-новому подивитись на поточні завдання, оцінити перспективи і визначити можливості, реалізація яких позитивно вплине на розвиток Arricano”, зауважила CEO ТОВ Аррікано Ріел Естейт Анна Чуботіна.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку