За прикладом Zara та H&M: IKEA повертається в Україну

За прикладом Zara та H&M: IKEA повертається в Україну

27.06.2024 12:15
  566
rau

Ще в травні центральний офіс IKEA прийняв рішення поновити роботу магазинів в Україні.

В листопаді 2023 року шведська мережа H&M поновила роботу в Україні, у квітні 2024 року – іспанський ритейлер Inditex. І це стало поштовхом і для шведської компанії IKEA. Як повідомили Forbes Ukraine чотири джерела, IKEA теж планує повертатися. Один із співрозмовників відповів, що поновлення чекали ще в червні.

В столичному ТРЦ Blockbuster Mall, де до початку повномасштабної війни працював єдиний магазин IKEA, відмовилися надавати коментарі через угоду нерозголошення. Проте один з топ-менеджерів компанії, що працює в одному ТРЦ з IKEA, повідомив, що наразі у магазині знімають вивіски з фасаду на ремонт – підкручують діоди та оновлюють кріплення.

Також відомо, що компанія зберігає робочі місця співробітників в Україні.

Співзасновник компанії з управління комерційною нерухомістю Retail.Pro Артем Ретін каже, що найпродуктивніший сезон для всього ритейлу – осінь, напередодні свят. Тож це оптимальний час для поновлення роботи для IKEA. Його думку поділяють і провідний експерт Colliers Ukraine з торговельної нерухомості Ігор Заболоцький, і двоє з чотирьох співрозмовників Forbes: «З кінця літа або восени».

Проте Ingka Group – найбільший франчайзі-холдинг IKEA зазначають:«Нам потрібно забезпечити всі операційні аспекти, включно з постачанням продуктів, щоб роздрібний або онлайн-магазин могли функціонувати. Поки що ми не можемо сказати, коли це буде».

Джерело: Forbes Ukraine


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку