Budhouse Group планує відновити херсонський ТРЦ Fabrika за 20 млн євро

Budhouse Group планує відновити херсонський ТРЦ Fabrika за 20 млн євро

03.05.2023 08:15
  730
Костянтин Симоненко

Девелоперська компанія Budhouse Group розроблює проект реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні, що постраждав в результаті обстрілів російських агресорів.

Як пише NV Бізнес, через неодноразові російські обстріли пошкоджено біля 3000 кв. м приміщень торгового центру. За словами операційного директора девелоперської компанії Budhouse Group Максима Гаврюшина, вже розроблено проект реконструкції, інвестиції складуть приблизно 20 млн євро.

Роботи планують розпочати після того, як російські агресори відійдуть хоча б на 40−50 кілометрів від міста. «Українці повертаються до Херсону навіть попри обстріли міста, частина жителів тимчасово переїхали в Одесу, Миколаїв та Київ і чекають можливості поїхати додому. Послуги торгового центру користуватимуться популярністю», – вважає Гаврюшин.

Нагадаємо, минулого року Budhouse Group відновив роботу ТРЦ Nikolsky у Харкові, який теж постраждав від російських обстрілів. Це сталось після успішної контракти ВСУ, які звільнили Харківську область від окупантів. Жителі міста почали повертатись додому. «Якщо до війни ТРЦ відвідувало 30 000 − 32 000 гостей на місяць, то зараз — 25 000», — каже Гаврюшин. Інвестиції в реконструкцію будівлі складають біля 18 млн євро. За його словами, Budhouse Group вже готує позови до росії щодо компенсації за збитки.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  35
Усі новини ринку