В Одесі відкривається оновлений та найбільший магазин JYSK

В Одесі відкривається оновлений та найбільший магазин JYSK

09.11.2023 01:15
  1023
Валерія Байда

9 листопада знову відкриває свої двері найбільший в Одесі магазин скандинавської мережі JYSK. Відтепер більший за розміром і пропозиціями магазин переїхав до іншої локації – ТЦ FontanSky, за адресою Семафорний провулок, 4. 

Новий магазин розміщений на другому поверсі основного корпусу торговельного центра. Торговельна площа нового магазину складає 1514 кв. м зі складом, тоді як попередній магазин в іншому окремому приміщенні мав площу відповідно 1276 кв. м.

Магазин є найбільшим магазином мережі в Одесі, а також він має формат XL. Головна відмінність цього формату від інших – в магазинах XL виставлені товари онлайн, які не представлені у звичайних магазинах.

Як і всі нові чи оновлені магазини JYSK, цей магазин побудований відповідно до сучасної концепції мережі 3.0, із сучасним трековим освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок, зокрема просторою матрацною студією тощо.

Окрім того, у магазині з новою концепцією покращена ергономіка для персоналу – як то більша площа складу, більш простора соціальна зона, технічні приміщення. Більш того – вона є найбільшою серед інших магазинів JYSK у Європі.  

«Ми динамічно впроваджуємо план з реконструкції магазинів у більш сучасний й привабливий формат, а також продовжуємо розширювати географію торговельних точок в Україні. Відкриваючи нові магазини, ми стаємо ближче і доступніше для офлайн-покупців. А перебудови чинних магазинів дозволяють зробити процес покупок більш комфортним та захопливим», – коментує Євген Іваниця, Country Director JYSK в Україні.

В компанії зазначають, що до кінця календарного року планується відкриття трьох нових магазинів в Києві і Київській області.

Довідка. JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим та захопливим. Налічує понад 3300 звичайних та онлайн-магазинів у 48 країнах. Нині в JYSK працює понад 30 000 людей. JYSK – частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2022/23 фінансовому році становив 38,5 мільярда данських крон (5,2 мільярда євро). В Україні працює 89 магазинів JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. JYSK в Україні нараховує штат понад 800 співробітників.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку