В кінці грудня мережа SPAR відкрила чотири нові магазини (+фото)

В кінці грудня мережа SPAR відкрила чотири нові магазини (+фото)

03.01.2024 08:30
  1535
Валерія Байда

Міжнародна мережа супермаркетів SPAR стрімко розвивається в Україні. Попри активну фазу війни у 2023 році вдалося відкрити 17 торгових закладів в різних куточках України.

В кінці грудня запрацювало чотири нові супермаркети SPAR у Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській та Волинській областях.

Зокрема, 22 грудня офіційно відкрив двері супермаркет SPAR у Клевані (Рівненщина), його площа становить 235 кв. м. Тут представлений чималий асортимент, зокрема кулінарія, свіже м’ясо, овочі та фрукти. У супермаркеті працює власна пекарня, а також готують піцу. Перекусити та випити кави можна у зоні Food to Go. Традиційно, як і в інших магазинах мережі, тут представлені товари власної торговельної марки та власного імпорту.

25 грудня відкрився невеличкий SPAR у форматі експрес на 72,2 кв. м у самому центрі Буковеля. Так, любителі активного відпочинку можуть придбати тут гарячі й холодної напої, перекуси та багато іншого. Варто зазначити, що ціни у супермаркеті досить демократичні та доступні.

29 грудня було відкриття SPAR в одному з нових ЖК поблизу Луцька, у с. Зміїнець по вулиці Левадній, 9. Його площа – 302 кв. м. Тож тут є три каси та дві самокаси для зручності та швидшого обслуговування гостей. Також кулінарія з чималим асортиментом готових страв, власна пекарня, піца та лаваш і багато іншого.

Напередодні нового року, 30 грудня ще один супермаркет SPAR відкрили у Кременці, що на Тернопільщині. Площа закладу становить 95 кв. м, тож працює точка у форматі «магазин біля дому». Тут теж можна замовити піцу, перекусити, випити кави та придбати усе необхідне для дому.

У мережі зазначають, що мають чимало планів на 2024 рік й зовсім незабаром представлять нові моделі франшизи.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку