Promin – монобрендовий магазин одягу – відкрито в ТРЦ РайON

Promin – монобрендовий магазин одягу – відкрито в ТРЦ РайON

21.11.2016 09:37
  683
rau

В магазині Promin площею 112 кв. м пропонується широкий вибір одягу українського виробництва для всієї родини.

Про це RAU повідомила прес-служба Arricano – управляючої компанії ТРЦ. Тетяна Іщук, директор з розвитку бізнесу Promin, зазначає: «Це другий магазин нашої мережі. Весь одяг шиється на фабриці у Львові. Сусідство з Європою дозволяє нам завжди бути в тренді, вивчати інновації від європейських модельєрів і пропонувати українцям якісний і стильний одяг за прийнятною ціною».

Станіслав Шульга, менеджер з розвитку бізнесу ТРЦ РайON, доповнює: «У нашому торгово-розважальному центрі ми цілеспрямовано розширюємо лінійку українських брендів. Адже багато вітчизняні виробники досягли світового рівня якості товарів. Тому відкриття Promin– це стратегічний крок у розвитку ТРЦ, а також синергія з українським виробником».

Довідка. ТРЦ РайON відкритий у серпні 2012 року за адресою вул. Лаврухіна 4. Це єдиний повномасштабний торгово-розважальний центр, який розташований безпосередньо всередині житлового масиву Троєщина. Його загальна площа становить понад 66 000 кв. м, GLA – 23 785 кв. м, дворівневий паркінг розрахований на 860 машиномісць.

F’91 відкрив мегастор в ТЦ МЕТРО Позняки


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку