Новини магазинів техніки: Алло, Apple, Фокстрот, Comfy та інші

Новини магазинів техніки: Алло, Apple, Фокстрот, Comfy та інші

08.02.2024 08:30
  1117
Валерія Байда

Мережа Алло продовжує розширятися, Фокстрот запустив швидку доставку з магазинів, новинка від Apple, яка перевернула віртуальний світ та інші новини в сегменті техніка та електроніки.

Нові відкриття Алло та дві програми лояльності для клієнтів

Мережа Алло продовжує розширювати мережу шоу-румів. В кінці грудня запрацював новий флагманський Алло МАХ у столичному Blockbuster Mall. Площа в 400 кв. м має продумане зонування:  shop-in-shop із новинками від Apple, партнерська зона Xiaomi, відділ SmartHome презентує надсучасну побутову техніку, Game zone для затятих геймерів та World of Music для поціновувачів якісного звуку.

Загалом впродовж жовтня-грудня 2023 року компанія оновила 12 шоу-румів в Києві, Обухові, Дніпрі, Полтаві, Олександрії, Умані та Кропивницькому й відновила роботу магазину у Нікополі.

А наприкінці грудня було відкрито Алло Express у Сихівському районі Львова. Це формат компактних точок видачі та наразі вже в мережі їх чотири.

Також два роки тому Алло першою на українському ринку запровадила інновацію: клієнти отримали можливість одночасно користуватися двома програмами лояльності – корпоративною Алло Гроші та національною Fishka.

Обидві програми лояльності можна поєднати під час однієї покупки в шоу-румах мережі, на allo.ua та у мобільному додатку — одночасно як отримати, так і списати бонуси, а отже купити новинку з подвійною вигодою. Наразі 18% клієнтів регулярно користуються цією унікальною пропозицією.

Новий магазин Компʼютерний Всесвіт

Мережа магазинів електроніки Компʼютерний Всесвіт відкрила нову торгову точку в самому серці Ужгорода за адресою: вул. Корзо, 17. На клієнтів тут чекає широкий асортимент гаджетів та послуг чекає в новому магазині. Наразі в мережі понад 80 магазинів техніки по всій країні.

Безбар’єрність, швидка доставка та відродження магазинів Фокстрот

2023 рік став для найбільшої мережі електроніки та побутової техніки Фокстрот періодом відродження та активного розвитку. Відкрито найбільший магазин електроніки з найширшим асортиментом техніки в центрі столиці у ТЦ Ocean Plaza площею понад 1500 кв. м. Запрацювали магазини у прифронтових областях: Слов‘янську, Краматорську та Херсоні.

Також Фокстрот разом з Uklon запустили безкоштовну та швидку доставку з магазинів мережі. Uklon Delivery працює в Києві та в компанії планують подальше розширення на 27 міст, серед яких – Львів, Харків, Одеса, Вінниця, Чернігів та ін. За словами представника Фокстрот, Uklon Delivery з перших днів запуску користується попитом серед клієнтів мережі, відвойовуючи частку у наявних видів клієнтської доставки. Продукт вийшов на такі показники: середній час пошуку авто – 12 хвилин; середній час доставки – 26 хвилин. Мінімальна відстань, яку водій здолав для виконання замовлення – 150 м, максимальна –13,6 км, середній чек покупки – 4500 грн.

І нагадаємо, мережа Фокстрот перша серед українського бізнесу ініціювала адаптацію до потреб відвідувачів з порушенням слуху. Запустили сервіс із надання онлайн-консультацій жестовою мовою.

Apple випустив революційну гарнітуру Vision Pro

На початку лютого Apple анонсувала про довгоочікувану новинку – Vision Pro. Це портативний комп’ютер та окуляри віртуальної реальності. Гарнітура вже є в продажу та коштує приблизно $ 3500. Ця гарнітура вивела віртуальну реальність на новий рівень. В мережі вже є відео, де люди з Vision Pro займаються спортом, танцюють, їздять в метро тощо.

Comfy став партнером міжнародного байєрского об’єднання The Expert Group

Компанія Comfy, найбільший в Україні рітейлер побутової техніки та електроніки став ексклюзивним партнером та єдиним в країні учасником контрактів і угод міжнародного байєрського об’єднання The Expert Group.

Одна з ключових переваг партнерства Comfy та The Expert Group — розширення партнерської мережі, можливість обмінюватись інформацією та досвідом із найбільшими гравцями сегменту «Побутова техніка та електроніка» з інших країн. Це дозволить не лише посилити запровадження кращих світових практик, але й дасть можливість покупцям отримувати ексклюзивні пропозиції — унікальні для українського ринку моделі товарів за спеціальними цінами.

Новий магазин Bosch в ТРЦ Nikolsky

Попри те, що місто Харків з перших днів війни знаходиться під постійним обстрілом росією, міжнародні бренди продовжують відкривати нові магазини. Так, на початку грудня німецький бренд побутової техніки Bosch відкрив двері в ТРЦ Nikolsky у Харкові.

Новий магазин Yabluka

Наприкінці грудня новий магазин Yabluka з’явився в ТРЦ Retroville. Відео опублікували на сторінці в Instagram.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений ТРЦ і БЦ Retroville (@retroville_kyiv)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку