Перший мегастор F 91 розпочав роботу в ТЦ METRO на Петрівці в Києві

Перший мегастор F 91 розпочав роботу в ТЦ METRO на Петрівці в Києві

16.11.2016 04:49
  1131
rau

Наступний магазин F 91 буде відкритий 18 листопада у ТЦ METRO на Позняках.

Про це RAU повідомила прес-служба Arber Fashion Group. Наразі, магазин працює в тестовому режимі та незабаром планується урочисте відкриття. В мегасторі площею 630 кв. м представлений широкий асортимент одягу та взуття для чоловіків та жінок. А протягом наступного місяця планується надходження нових колекцій сучасних українських брендів та одягу власної ТМ F’91

Довідка. Arber Fashion Group – найбільший вертикально-інтегрований fashion-холдинг в Україні. Компанія представлена торговельною мережею з понад 110 магазинів в усіх областях України під брендом ARBER, Gregory Arber, F’91 та КОКОН.

F 91 – мережа українських мегасторів, в яких представлені сучасні колекції одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків та жінок власної торгової марки F’91 та українських виробників.

Виробничій дивізіон AFG представлений п’ятьма власними фабриками з виробництва чоловічого та жіночого асортименту (піджаки, брюки, пальто й куртки, сорочки; в’язаний та кроєний трикотаж, плаття, джинси та інше), які здатні випускати понад 2 мільйонів одиниць одягу щорічно.

 

https://rau.ua/news/opening/megastory-f-91-metro-ukraine/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку