Головна > Новини > Відкриття > Перший магазин LC Waikiki в Дніпрі відкриється в ТРЦ Караван
Перший магазин LC Waikiki в Дніпрі відкриється в ТРЦ Караван

Перший магазин LC Waikiki в Дніпрі відкриється в ТРЦ Караван

Початок роботи нової торгової точки LC Waikiki заплановано на грудень.

Про це RAU повідомила прес-служба DCH Real Estate, керуючої компанії ТРЦ Караван. В Україні це вже 14-й магазин турецького бренду, і перший в Дніпрі. Торгова точка займе площу 1300 кв. м. в новому блоці ТРЦ. «Магазин буде відкрито в новому концепті D&P Light. Тут буде ще більше світла, простору і можливостей для приємного шопінгу», – розповідає Олексій Гришко, регіональний директор компанії LC Waikiki в Україні.

У першому дніпровському магазині відвідувачів чекають нові надходження осінньо-зимової колекції зі знижкою до 70%. «Ми раді вітати нових партнерів в Каравані і впевнені в якісній взаємовигідній співпраці. За нашими оцінками, оператор залучить додатковий потік відвідувачів, +15% до існуючого», – прокоментувала Ганна Керезь, керівник відділу оренди DCH Real Estate.

Довідка. Мережа ТРЦ Караван – найбільша мережа торговельної нерухомості в Україні та об’єднує три торгово-розважальних центри, розташованих у Києві, Харкові та Дніпропетровську. Загальна площа торговельних об’єктів становить близько 250 000 кв. м.

LC Waikiki – торгова марка, заснована в 1985 році у Франції. У 1997 році вона була придбана турецької Taha Group. Рітейлер лідер в секторі готового одягу, налічує 703 магазину в 32 країнах світу.

Про автора