IzSela.ua відкрив третій магазин у Львові

IzSela.ua відкрив третій магазин у Львові

25.11.2016 03:13
  1694
rau

У планах львівських франчайзі відкриття ще п’яти магазинів у різних районах міста.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, площа магазина склала 100 кв. м. Це перший магазин мережі у Львові з алкогольним відділом та кафетерієм і третій в мережі. В асортименті представлені свіжі продукти від фермерів, а також відділ натуральної та органічної косметики, побутової хімії.

“Новий магазин у Брюховичах – найбільший у Львові, – розповідає Марина Телещук, керівник з розвитку та функціонування бізнесу компанії Octo Via Group, яка є франчайзі мережі у Львові. – Від вже існуючих магазинів у Львові цей відрізняється в першу чергу асортиментом. Тут більшість товарів преміум сегменту. Зокрема, ми пропонуємо свіже фермерське м’ясо, більш дорогі українські сири, молочну продукцію. Окремо представлені продукти особливих категорій – діабетичні, безглютенові, веганські.”

У компанії повідомляють, що львівські франчайзі IzSela.ua планують зосередитися на відкриття великих магазинів у спальних районах. “Два роки тому ми вибрали франшизу магазинів і доставки фермерських товарів IzSela.ua, тому що цей проект дозволяє львів’янам вибирати, які продукти купувати. Особливо це стосується спальних районів, де якість товарів у невеликих магазинах залишає бажати кращого, – коментує власник мережі IzSela.ua у Львові Ігор Дулин. – Для нас це не просто бізнес, а пропаганда нового стилю життя.”

 

https://rau.ua/news/opening/izsela-otkryvaet-magazin-kieve/


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку